C&C Moduláris ketrec 4x2 145 x 75 cm ezüst
Kód: DLZCDCKLA0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
C&C Moduláris ketrec 4x2 145 x 75 cm ezüst| Szín | Ezüst |
| Terméktípus | Bárok |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Állattípus | rágcsálók |
| Kategória | Egereknek és patkányoknak, Nyulaknak, Éjszakai madaraknak, Tengerimalacoknak, Sünöknek, Rágcsálóknak |
| Termékkategória | Ketrec |
| Súlytartomány | 5 kg - 9,9 kg |
| Forgógörgők | Nem |
| Háziállat típusának ajánlott | Tengeri malac |
| Szezonális ajánlat | Tavaszi |
| Szélesség | 1450 mm |
| Magasság | 750 mm |
| Mélység | 370 mm |
| Súly | 8 kg |
| Figyelmeztetés | Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy megakadályozza az állatok szökésének kockázatát. Győződjön meg arról, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy biztosítsa az állat számára a megfelelő légáramlást. Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| Súly: | 4.45 kg |
| EAN vonalkód: | 5065006565156 |
| Szín: | Ezüst |
| Terméktípus: | Bárok |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Állattípus: | rágcsálók |
| Kategória: | Egerek és patkányok számára, A nyúlnak, Az éjszakai bagolynak, Tengerimalacoknak, A sündisznónak, Rágcsálók számára |
| Termékkategória: | Ketrec |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Forgógörgők: | Nem |
| Háziállat típusának ajánlott: | Tengeri malac |
| Szezonális ajánlat: | Tavaszi |
| Szélesség: | 1450 mm |
| Magasság: | 750 mm |
| Mélység: | 370 mm |
| Súly: | 8 kg |
| Figyelmeztetés: | Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy elkerülje az állatok szökésének kockázatát., Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy az állat számára elegendő légáramlás biztosított legyen., Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

