Burley Tail Wagon kutyaszállító fekete, zöld
Kód: SIRBUYPRZ0011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Burley Tail Wagon kutyaszállító fekete, zöld| Maximális felhasználóhossz | 73,7 cm |
| Maximális felhasználó súlya | 34 kg |
| Szín | Zöld, fekete |
| Terméktípus | Kutyakerékpár utánfutó |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Maximális felhasználó magassága | 58,4 cm |
| Kapacitás | 34 kg |
| Kompatibilitás | 16+ kerékszettekkel kompatibilis |
| Méretek összecsukás után | 900 × 654 × 280 mm |
| Szélesség | 705 mm |
| Súly | 9,5 kg |
| Magasság | 800 mm |
| Mélység | 850 mm |
| Kerékméret | 41 cm (16") |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Trailers |
|---|---|
| Súly: | 12.2 kg |
| EAN vonalkód: | 840840014139 |
| Maximális felhasználóhossz: | 73,7 cm |
| Maximális felhasználó súlya: | 34 kg |
| Szín: | Zöld, Fekete |
| Terméktípus: | Kutyakerékpár utánfutó |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Maximális felhasználó magassága: | 58,4 cm |
| Kapacitás: | 34 kg |
| Kompatibilitás: | 16+ kerékszettekkel kompatibilis |
| Méretek összecsukás után: | 900 × 654 × 280 mm |
| Szélesség: | 705 mm |
| Súly: | 9,5 kg |
| Magasság: | 800 mm |
| Mélység: | 850 mm |
| Kerékméret: | 41 cm (16") |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

