Bublinkové obálky BESTPAK polstrované obálky H18 100 ks. Bílá
Kód: ARPBTPKOP0032
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Bublinkové obálky BESTPAK polstrované obálky H18 100 ks. Bílá| Jednoduché používání | Ano |
| Materiál | Technopolymer, Papír |
| Barva | Bílá |
| Velikosti obálek | H18 |
| Hmotnost média | 80 g/m² |
| Délka | 370 mm |
| Šířka | 285 mm |
| Množství | 100 |
| Varování | Nevystavujte je ohni. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Envelopes |
|---|---|
| Súly: | 2.9 kg |
| EAN vonalkód: | 5905868661552 |
| Könnyen használható: | Igen |
| Anyag: | Technopolimer, Papír |
| Szín: | Fehér |
| Borítékméretek: | |
| Média súlya: | 80 g/m² |
| Hossz: | 370 mm |
| Szélesség: | 285 mm |
| Összeg: | 100 |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki őket tűznek. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

