Beyerdynamic DT 770 Pro X 48 ohm - zárt stúdió fejhallgató
Kód: MISBYESLU0045
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Beyerdynamic DT 770 Pro X 48 ohm - zárt stúdió fejhallgató| Súly | 305 g |
| Csatlakozási technológia | Kábel |
| 3,5 mm-es csatlakozó | Igen |
| Gyermekeknek tervezve | Nem |
| Ajánlott felhasználás | Színpad/stúdió |
| Kábel színe | Fekete |
| Terméktípus | Fejhallgatók |
| Viselési stílus | A fej felett |
| Szín | Fekete |
| Összeg | 1 |
| Akusztikus rendszer | Zárt |
| Maximális bemeneti teljesítmény | 210 mW |
| Fejhallgató frekvenciája | 5 - 40000Hz |
| Teljes harmonikus torzítás (THD) | 0,5% |
| Fejhallgató érzékenysége | 112 dB |
| Impedancia | 48 ohm |
| Mikrofon típusa | Nem elérhető |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| Súly: | 0.58 kg |
| EAN vonalkód: | 4010118001543 |
| Súly: | 305 g |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| 3,5 mm-es csatlakozó: | Igen |
| Gyermekeknek tervezve: | Nem |
| Ajánlott felhasználás: | Színpad/stúdió |
| Kábel színe: | Fekete |
| Terméktípus: | Fejhallgatók |
| Viselési stílus: | A fej felett |
| Szín: | Fekete |
| Összeg: | 1 |
| Akusztikus rendszer: | Zárt |
| Maximális bemeneti teljesítmény: | 210 mW |
| Fejhallgató frekvenciája: | 5 - 40000 Hz |
| Teljes harmonikus torzítás (THD): | 0,5% |
| Fejhallgató érzékenysége: | 112 dB |
| Impedancia: | 48 ohm |
| Mikrofon típusa: | Nem elérhető |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

