Beyerdynamic DT 770 M fejhallgató kábel, fejre helyezhető, zeneileg fekete
Kód: MISBYESLU0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Beyerdynamic DT 770 M fejhallgató kábel, fejre helyezhető, zeneileg fekete| Terméktípus | Stúdió fejhallgatók |
| Súly | 300 g |
| Fejhallgató csatlakoztatása | 3,5 mm |
| Csatlakozó felületkezelése | Arany |
| Csatlakozási technológia | Kábel |
| Szín | Fekete |
| Ajánlott felhasználás | Zene |
| Kábelhossz | 3 méter |
| Viselési stílus | A fej felett |
| Audio adapterek mellékelve | 6ˌ3 mm |
| Fejhallgató frekvenciája | 5 - 30000 Hz |
| Akusztikus rendszer | Zárt |
| Teljes harmonikus torzítás (THD) | 0,2% |
| Vezérlő típusa | Dinamikus |
| Fejhallgató típusa | Teljesen körülölelő fülek |
| Impedancia | 80 ohm |
| Maximális bemeneti teljesítmény | 100 mW |
| Fejhallgató érzékenysége | 105 dB |
| Mikrofon típusa | Nem elérhető |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| Súly: | 0.59 kg |
| EAN vonalkód: | 4010118472787 |
| Terméktípus: | Stúdió fejhallgatók |
| Súly: | 300 g |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | 3,5 mm |
| Csatlakozó felületkezelése: | Arany |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| Szín: | Fekete |
| Ajánlott felhasználás: | Zene |
| Kábelhossz: | 3 méter |
| Viselési stílus: | A fej felett |
| Audio adapterek mellékelve: | 6ˌ3 mm |
| Fejhallgató frekvenciája: | 5 - 30000 Hz |
| Akusztikus rendszer: | Zárt |
| Teljes harmonikus torzítás (THD): | 0,2% |
| Vezérlő típusa: | Dinamikus |
| Fejhallgató típusa: | Teljesen körülölelő fülek |
| Impedancia: | 80 ohm |
| Maximális bemeneti teljesítmény: | 100 mW |
| Fejhallgató érzékenysége: | 105 dB |
| Mikrofon típusa: | Nem elérhető |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

