Beyerdynamic DT 700 Pro X fejhallgató kábel, fejre szerelhető, színpadi/stúdiói használatra, fekete
Kód: MISBYESLU0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Beyerdynamic DT 700 Pro X fejhallgató kábel, fejre szerelhető, színpadi/stúdiói használatra, fekete| Terméktípus | Stúdió fejhallgatók |
| Súly | 350 g |
| 3,5 mm-es csatlakozó | Igen |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet) | Nem |
| Csatlakozási technológia | Kábel |
| Viselési stílus | A fej felett |
| Szín | Fekete |
| Kábel színe | Fekete |
| Kábelhossz | 3 méter |
| Ajánlott felhasználás | Színpad/stúdió |
| Levehető kábel | Igen |
| Mellékelt kábelek | XLR-3,5 mm |
| Összeg | 1 |
| Audio adapterek mellékelve | 6ˌ3 mm |
| Fejhallgató frekvenciája | 5 - 40000 Hz |
| Fejhallgató érzékenysége | 20dB |
| Teljes harmonikus torzítás (THD) | 0,4% |
| Impedancia | 48 ohm |
| Maximális bemeneti teljesítmény | 1 mW |
| Akusztikus rendszer | Zárt |
| Fejhallgató típusa | Teljesen körülölelő fülek |
| Mikrofon típusa | Nem elérhető |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| Súly: | 0.9 kg |
| EAN vonalkód: | 4010118737701 |
| Terméktípus: | Stúdió fejhallgatók |
| Súly: | 350 g |
| 3,5 mm-es csatlakozó: | Igen |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Nem |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| Viselési stílus: | A fej felett |
| Szín: | Fekete |
| Kábel színe: | Fekete |
| Kábelhossz: | 3 méter |
| Ajánlott felhasználás: | Színpad/stúdió |
| Levehető kábel: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | XLR-3,5 mm |
| Összeg: | 1 |
| Audio adapterek mellékelve: | 6ˌ3 mm |
| Fejhallgató frekvenciája: | 5 - 40000 Hz |
| Fejhallgató érzékenysége: | 20dB |
| Teljes harmonikus torzítás (THD): | 0,4% |
| Impedancia: | 48 ohm |
| Maximális bemeneti teljesítmény: | 1 mW |
| Akusztikus rendszer: | Zárt |
| Fejhallgató típusa: | Teljesen körülölelő fülek |
| Mikrofon típusa: | Nem elérhető |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

