Beyerdynamic DT-270 Pro - zárt stúdió fejhallgató
Kód: MISBYESLU0050
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Beyerdynamic DT-270 Pro - zárt stúdió fejhallgató| Terméktípus | Stúdió fejhallgatók |
| Súly | 194 g |
| Fejhallgató csatlakoztatása | 3,5 mm |
| Csatlakozási technológia | Kábel |
| Szín | Fekete, Szürke |
| Ajánlott felhasználás | Zene/stúdió |
| Viselési stílus | A fej felett |
| Figyelmeztetés | A halláskárosodás elkerülése érdekében kerülje a hosszan tartó, nagy hangerőn történő használatot., A termék lítium elemeket tartalmaz, amelyek tűzveszélyt jelenthetnek., Ne merítse vízbe, és ne tegye ki szélsőséges hőmérsékletnek. |
| Impedancia | 45 ohm |
| Fejhallgató frekvenciája | 5 - 24000 Hz |
| Akusztikus rendszer | Zárt |
| Fejhallgató típusa | Teljesen körülölelő fülek |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| Súly: | 0.49 kg |
| EAN vonalkód: | 4010118011108 |
| Terméktípus: | Stúdió fejhallgatók |
| Súly: | 194 g |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | 3,5 mm |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| Szín: | Fekete, Szürke |
| Ajánlott felhasználás: | Zene/stúdió |
| Viselési stílus: | A fej felett |
| Figyelmeztetés: | A halláskárosodás elkerülése érdekében kerülje a hosszan tartó, nagy hangerőn történő használatot., A termék lítium elemeket tartalmaz, amelyek tűzveszélyt jelenthetnek., Ne merítse vízbe, és ne tegye ki szélsőséges hőmérsékletnek. |
| Impedancia: | 45 ohm |
| Fejhallgató frekvenciája: | 5 - 24000 Hz |
| Akusztikus rendszer: | Zárt |
| Fejhallgató típusa: | Teljesen körülölelő fülek |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

