Beyerdynamic DT 1770 PRO MK II - zárt stúdió fejhallgató
Kód: MISBYESLU0033
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Beyerdynamic DT 1770 PRO MK II - zárt stúdió fejhallgató| Súly | 377 g |
| Mini XLR csatlakozó (3 tűs) | Igen |
| Csatlakozási technológia | Kábel |
| Terméktípus | Stúdió fejhallgatók |
| Viselési stílus | A fej felett |
| Szín | Fekete |
| Ajánlott felhasználás | Zene/stúdió |
| Kábelhossz | 3 méter, 5 méter |
| A csomag tartalma | Fejhallgató, 4 db pót fülpárnák, hordtáska, 2 db audiokábel, 1 db 6,35 mm-es adapter |
| Figyelmeztetés | A termék lítium elemeket tartalmaz, amelyek tűzveszélyt jelenthetnek., Ne merítse vízbe, és ne tegye ki szélsőséges hőmérsékletnek. |
| Vezérlő típusa | Dinamikus |
| Érzékelő átmérője | 45 mm |
| Fejhallgató típusa | Teljesen körülölelő fülek |
| Akusztikus rendszer | Zárt |
| Fejhallgató frekvenciája | 5 - 40000Hz |
| Impedancia | 30 ohm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| Súly: | 1.34 kg |
| EAN vonalkód: | 4010118001536 |
| Súly: | 377 g |
| Mini XLR csatlakozó (3 tűs): | Igen |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| Terméktípus: | Stúdió fejhallgatók |
| Viselési stílus: | A fej felett |
| Szín: | Fekete |
| Ajánlott felhasználás: | Zene/stúdió |
| Kábelhossz: | 3 méter, 5 méter |
| A csomag tartalma: | Fejhallgatók, 4 db csere fülpárnák, Hordozható tok, 2 db audiokábel, 1 db 6,35 mm-es adapter |
| Figyelmeztetés: | A termék lítium elemeket tartalmaz, amelyek tűzveszélyt jelenthetnek., Ne merítse vízbe, és ne tegye ki szélsőséges hőmérsékletnek. |
| Vezérlő típusa: | Dinamikus |
| Érzékelő átmérője: | 45 mm |
| Fejhallgató típusa: | Teljesen körülölelő fülek |
| Akusztikus rendszer: | Zárt |
| Fejhallgató frekvenciája: | 5 - 40000 Hz |
| Impedancia: | 30 ohm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

