BenQ MOBIUZ EX251 számítógép monitor 62,2 cm (24,5") 1920 x 1080 px Full HD LED Fekete, Fehér
Kód: MONBENGAM0017
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
BenQ MOBIUZ EX251 számítógép monitor 62,2 cm (24,5") 1920 x 1080 px Full HD LED Fekete, Fehér| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Áramfogyasztás | 18 W |
| Tápegység típusa | Belső |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül | 19 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | E |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | F |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 17 kWh |
| Maximális energiafogyasztás | 55W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Szín | Fekete |
| Piaci kategória | Játék |
| Mélység (állvány nélkül) | 81,9 mm |
| Szélesség (állvánnyal) | 557,7 mm |
| Súly (állvánnyal) | 4,17 kg |
| Súly (állvány nélkül) | 3,62 kg |
| Magasság (állvánnyal) | 428,8 mm |
| Magasság (állvány nélkül) | 339,2 mm |
| Mélység (állvánnyal) | 211,7 mm |
| Szélesség (állvány nélkül) | 557,7 mm |
| Tartalmazza a tápkábelt | Igen |
| Mozgás közbeni elmosódás csökkentése | Igen |
| Tanúsítvány | EPEAT TUV tanúsítvány Alacsony kék fény kibocsátás (szoftveres megoldás) |
| HDMI | Igen |
| USB letöltési portok száma A típusú | 2 |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
| Beépített USB-elosztó | Igen |
| HDCP | Igen |
| HDMI portok száma | 2 |
| Töltőport típusa | USB A-típusú |
| HDCP verzió | 2.2 |
| Korábbi USB Type-C portok száma | 1 |
| HDMI-verzió | 2.0 |
| DisplayPort-verzió | 1.2 |
| USB elosztó verzió | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Villogáscsökkentő technológia | Igen |
| NVIDIA G-SYNC | Nem |
| AMD FreeSync | Igen |
| Kék fény csökkentő technológia | Igen |
| Képernyő fényereje (legmagasabb) | 400 cd/m² |
| HDR-támogatás | Igen |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10), DisplayHDR 400 |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség | 99% |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Panel típusa | IPS |
| Kontrasztarány (tipikus) | 1000:1 |
| Válaszidő mérési típusa | GTG (szürkéről szürkére) |
| Tükröződésmentes képernyő | Igen |
| Pixelsűrűség | 90 ppi |
| Képernyő alakja | Lakás |
| Natív képarány | 16:9 |
| Válasz | 1 ms |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Kijelző átlója | 62,2 cm (24,5") |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Kijelzőtechnológia | JÉG |
| Érintőképernyő | Nem |
| Maximális felépülési sebesség | 220 Hz |
| Kijelzőszínek száma | 16,7 millió szín |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 350 cd/m² |
| Mellékelt kábelek | HDMI |
| Állvány mellékelve | Igen |
| Gyors útmutató | Igen |
| Zárnyílás | Igen |
| Magasságállítás | Nem |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Képernyőmenü (OSD) | Igen |
| OSD menü nyelve | Német, egyszerűsített kínai, portugál, magyar, spanyol, angol, japán, lengyel, orosz, arab, francia, koreai, svéd, hagyományos kínai, cseh, holland, olasz |
| Dőlésszög | -5 - 20° |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| LED-jelzők | Igen |
| OSD nyelvek száma | 18 éves |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| RMS teljesítmény | 10W |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Hangszórók száma | 2 |
| Integrált kamera | Nem |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 2200302 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 7.03 kg |
| EAN vonalkód: | 4718755095061 |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Áramfogyasztás: | 18 W |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 19 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | E |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | F |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 17 kWh |
| Maximális energiafogyasztás: | 55W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Szín: | Fekete |
| Piaci kategória: | Játék |
| Mélység (állvány nélkül): | 81,9 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 557,7 mm |
| Súly (állvánnyal): | 4,17 kg |
| Súly (állvány nélkül): | 3,62 kg |
| Magasság (állvánnyal): | 428,8 mm |
| Magasság (állvány nélkül): | 339,2 mm |
| Mélység (állvánnyal): | 211,7 mm |
| Szélesség (állvány nélkül): | 557,7 mm |
| Tartalmazza a tápkábelt: | Igen |
| Mozgás közbeni elmosódás csökkentése: | Igen |
| Tanúsítvány: | EPEAT TUV tanúsítvány Alacsony kék fény kibocsátás (szoftveres megoldás) |
| HDMI: | Igen |
| USB downstream portok száma A típusú: | 2 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| Beépített USB-elosztó: | Igen |
| HDCP: | Igen |
| HDMI portok száma: | 2 |
| Töltőport típusa: | USB A-típusú |
| HDCP verzió: | 2.2 |
| Korábbi USB Type-C portok száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 2.0 |
| DisplayPort-verzió: | 1.2 |
| USB elosztó verzió: | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| NVIDIA G-SYNC: | Nem |
| AMD FreeSync: | Igen |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| Képernyő fényereje (legmagasabb): | 400 cd/m² |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10), DisplayHDR 400 |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség: | 99% |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Panel típusa: | IPS |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1000:1 |
| Válaszidő mérési típusa: | GTG (szürkéről szürkére) |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Pixelsűrűség: | 90 ppi |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Válasz: | 1 ms |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Kijelző átlója: | 62,2 cm (24,5") |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Kijelzőtechnológia: | JÉG |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Maximális felépülési sebesség: | 220 Hz |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 350 cd/m² |
| Mellékelt kábelek: | HDMI |
| Állvány mellékelve: | Igen |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Zárnyílás: | Igen |
| Magasságállítás: | Nem |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Képernyőmenü (OSD): | Igen |
| OSD menü nyelve: | német, egyszerűsített kínai, portugál, magyar, spanyol, angol, japán, lengyel, orosz, arab, francia, koreai, svéd, Hagyományos kínai, cseh, holland, olasz |
| Dőlésszög: | -5 - 20° |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| LED-jelzők: | Igen |
| OSD nyelvek száma: | 18 éves |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| RMS teljesítmény: | 10W |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Hangszórók száma: | 2 |
| Integrált kamera: | Nem |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 2200302 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

