ASUS TUF Gaming VG32VQM5B számítógép monitor 80 cm (31,5") 1920 x 1080 px Full HD LCD Fekete
Kód: MONASUGAM0129
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS TUF Gaming VG32VQM5B számítógép monitor 80 cm (31,5") 1920 x 1080 px Full HD LCD Fekete| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | G |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | E |
| Áramfogyasztás | 28,6 W |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül | 50 kWh |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 26 kWh |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,3 W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Láb színe | Fekete |
| Piaci kategória | Játék |
| Szín | Fekete |
| Mélység (állvány nélkül) | 87 mm |
| Súly (állvánnyal) | 6,8 kg |
| Súly (állvány nélkül) | 5,8 kg |
| Szélesség (állvány nélkül) | 710 mm |
| Magasság (állvány nélkül) | 426 mm |
| Szélesség (állvánnyal) | 710 mm |
| Magasság (állvánnyal) | 507 mm |
| Mélység (állvánnyal) | 214 mm |
| Súly csomagolással együtt | 9,1 kg |
| Csomagolási mélység | 226 mm |
| Csomag szélessége | 810 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Csomag magassága | 520 mm |
| Mozgás közbeni elmosódás csökkentése | Igen |
| HDMI | Igen |
| DisplayPort-verzió | 1.2 |
| Beépített USB-elosztó | Nem |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
| HDMI portok száma | 2 |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| Fejhallgató kimenetek | 1 |
| HDCP verzió | 2.2 |
| HDMI-verzió | 2.0 |
| HDCP | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia | Igen |
| NVIDIA G-SYNC | Nem |
| AMD FreeSync | Igen |
| Játékmód | Igen |
| AMD FreeSync típus | FreeSync Prémium |
| Kék fény csökkentő technológia | Igen |
| VESA Adaptive Sync támogatás | Igen |
| Függőleges digitális frekvencia | 48–250 Hz |
| Válasz | 0,5 ms |
| Látható méret (vízszintes) | 69,8 cm |
| Pixelsűrűség | 0,363 × 0,363 mm |
| Színskála | 120% |
| Vízszintes digitális frekvencia | 30–300 kHz |
| Dinamikus kontraszt | 100000000:1 |
| Látható méret (függőleges) | 39,3 cm |
| Válaszidő mérési típusa | GTG (szürkéről szürkére) |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 300 cd/m² |
| Színskála szabvány | sRGB |
| HDR-támogatás | Igen |
| Kontrasztarány (tipikus) | 3500:1 |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Natív képarány | 16:9 |
| Kijelző átlója | 80 cm (31,5") |
| Panel típusa | Gyors VA |
| Képernyő alakja | Hajlott |
| Kijelzőszínek száma | 16,7 millió szín |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10) |
| Tükröződésmentes képernyő | Igen |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Érintőképernyő | Nem |
| Maximális felépülési sebesség | 250 Hz |
| Képernyő görbületi paraméterek | 1500R |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben) | 80 cm |
| Kijelzőtechnológia | LCD |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Dőlésszög | -5 - 23° |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| Magasságállítás | Nem |
| Falra szerelhető | Igen |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Zárnyílás | Igen |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| Integrált kamera | Nem |
| Beépített hangszórók | Igen |
| RMS teljesítmény | 4W |
| Hangszórók száma | 2 |
| Figyelmeztetés | Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést., A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott páratartalomnak. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 2289583 |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | Erdőgazdálkodási Tanács (FSC) Mix |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 9.1 kg |
| EAN vonalkód: | 4711387957974 |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | G |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | E |
| Áramfogyasztás: | 28,6 W |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 50 kWh |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 26 kWh |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Láb színe: | Fekete |
| Piaci kategória: | Játék |
| Szín: | Fekete |
| Mélység (állvány nélkül): | 87 mm |
| Súly (állvánnyal): | 6,8 kg |
| Súly (állvány nélkül): | 5,8 kg |
| Szélesség (állvány nélkül): | 710 mm |
| Magasság (állvány nélkül): | 426 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 710 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 507 mm |
| Mélység (állvánnyal): | 214 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 9,1 kg |
| Csomagolási mélység: | 226 mm |
| Csomag szélessége: | 810 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomag magassága: | 520 mm |
| Mozgás közbeni elmosódás csökkentése: | Igen |
| HDMI: | Igen |
| DisplayPort-verzió: | 1.2 |
| Beépített USB-elosztó: | Nem |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| HDMI portok száma: | 2 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
| HDCP verzió: | 2.2 |
| HDMI-verzió: | 2.0 |
| HDCP: | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| NVIDIA G-SYNC: | Nem |
| AMD FreeSync: | Igen |
| Játékmód: | Igen |
| AMD FreeSync típus: | FreeSync Prémium |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| VESA Adaptive Sync támogatás: | Igen |
| Függőleges digitális frekvencia: | 48–250 Hz |
| Válasz: | 0,5 ms |
| Látható méret (vízszintes): | 69,8 cm |
| Pixelsűrűség: | 0,363 × 0,363 mm |
| Színskála: | 120% |
| Vízszintes digitális frekvencia: | 30–300 kHz |
| Dinamikus kontraszt: | 100000000:1 |
| Látható méret (függőleges): | 39,3 cm |
| Válaszidő mérési típusa: | GTG (szürkéről szürkére) |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 300 cd/m² |
| Színskála szabvány: | sRGB |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Kontrasztarány (tipikus): | 3500:1 |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Kijelző átlója: | 80 cm (31,5") |
| Panel típusa: | Gyors VA |
| Képernyő alakja: | Hajlott |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10) |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Maximális felépülési sebesség: | 250 Hz |
| Képernyő görbületi paraméterek: | 1500R |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 80 cm |
| Kijelzőtechnológia: | LCD |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Dőlésszög: | -5 - 23° |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Magasságállítás: | Nem |
| Falra szerelhető: | Igen |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Zárnyílás: | Igen |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| Integrált kamera: | Nem |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| RMS teljesítmény: | 4W |
| Hangszórók száma: | 2 |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést., A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kérjük, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott nedvességnek. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 2289583 |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | Erdőgazdálkodási Tanács (FSC) Mix |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

