ASUS TUF Gaming VG328QA1A számítógép monitor 80 cm (31,5") 1920 x 1080 px Full HD LED Fekete
Kód: MONASUGAM0083
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS TUF Gaming VG328QA1A számítógép monitor 80 cm (31,5") 1920 x 1080 px Full HD LED Fekete| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,3 W |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | E |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 27 kWh |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Áramfogyasztás | 23,5 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 1503739 |
| Szín | Fekete |
| Piaci kategória | Játék |
| Levehető állvány | Igen |
| Előlap színe | Fekete |
| Láb színe | Fekete |
| Súly (állvánnyal) | 6,8 kg |
| Szélesség (állvánnyal) | 716,2 mm |
| Mélység (állvánnyal) | 213,8 mm |
| Magasság (állvánnyal) | 497,2 mm |
| Szélesség (állvány nélkül) | 716,2 mm |
| Mélység (állvány nélkül) | 58 mm |
| Súly (állvány nélkül) | 5,9 kg |
| Magasság (állvány nélkül) | 426,9 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Súly csomagolással együtt | 8,8 kg |
| Csomag magassága | 520 mm |
| Csomagolási mélység | 185 mm |
| Csomag szélessége | 800 mm |
| Árnyékvezérlés | Igen |
| Tanúsítvány | TÜV villódzásmentes, TÜV alacsony kékfény-kibocsátású, AMD FreeSync Premium |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| Beépített USB-elosztó | Igen |
| AC feszültség bemenet | Igen |
| HDMI portok száma | 2 |
| HDMI-verzió | 2.0 |
| DisplayPort-verzió | 1.2 |
| HDMI | Igen |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
| USB downstream portok száma A típusú | 1 |
| USB elosztó verzió | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Kék fény csökkentő technológia | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia | Igen |
| NVIDIA G-SYNC | Nem |
| AMD FreeSync | Igen |
| AMD FreeSync típus | FreeSync Prémium |
| Játékmód | Igen |
| Válasz | 1 ms |
| Kijelzőszínek száma | 16,7 millió szín |
| Natív képarány | 16:9 |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 300 cd/m² |
| Képernyő alakja | Lakás |
| Kijelzőtechnológia | JÉG |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Kontrasztarány (tipikus) | 3000:1 |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Érintőképernyő | Nem |
| Kijelző átlója | 80 cm (31,5") |
| Színskála szabvány | sRGB |
| Maximális felépülési sebesség | 170 Hz |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Panel típusa | VA |
| Tükröződésmentes képernyő | Igen |
| Vízszintes digitális frekvencia | 30–195 kHz |
| Színskála | 100% |
| Látható méret (függőleges) | 39,3 cm |
| Függőleges digitális frekvencia | 48–170 Hz |
| Pixelsűrűség | 0,363 × 0,363 mm |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség | 100% |
| Látható méret (vízszintes) | 69,8 cm |
| Háttérvilágítás típusa | JÉG |
| Állvány mellékelve | Igen |
| Mellékelt kábelek | AC, DisplayPort, HDMI |
| Gyors útmutató | Igen |
| Dőlésszög | -5 - 20° |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Magasságállítás | Nem |
| Zárnyílás | Igen |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Hangszórók száma | 2 |
| Integrált kamera | Nem |
| Beépített hangszórók | Igen |
| RMS teljesítmény | 4W |
| Figyelmeztetés | A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kérjük, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott páratartalomnak., Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 8 kg |
| EAN vonalkód: | 4711081983767 |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | E |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 27 kWh |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Áramfogyasztás: | 23,5 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 1503739 |
| Szín: | Fekete |
| Piaci kategória: | Játék |
| Levehető állvány: | Igen |
| Előlap színe: | Fekete |
| Láb színe: | Fekete |
| Súly (állvánnyal): | 6,8 kg |
| Szélesség (állvánnyal): | 716,2 mm |
| Mélység (állvánnyal): | 213,8 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 497,2 mm |
| Szélesség (állvány nélkül): | 716,2 mm |
| Mélység (állvány nélkül): | 58 mm |
| Súly (állvány nélkül): | 5,9 kg |
| Magasság (állvány nélkül): | 426,9 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Súly csomagolással együtt: | 8,8 kg |
| Csomag magassága: | 520 mm |
| Csomagolási mélység: | 185 mm |
| Csomag szélessége: | 800 mm |
| Árnyékvezérlés: | Igen |
| Tanúsítvány: | TÜV villódzásmentes, TÜV alacsony kékfény-kibocsátású, AMD FreeSync Premium |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| Beépített USB-elosztó: | Igen |
| AC feszültség bemenet: | Igen |
| HDMI portok száma: | 2 |
| HDMI-verzió: | 2.0 |
| DisplayPort-verzió: | 1.2 |
| HDMI: | Igen |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| USB downstream portok száma A típusú: | 1 |
| USB elosztó verzió: | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| NVIDIA G-SYNC: | Nem |
| AMD FreeSync: | Igen |
| AMD FreeSync típus: | FreeSync Prémium |
| Játékmód: | Igen |
| Válasz: | 1 ms |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 300 cd/m² |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Kijelzőtechnológia: | JÉG |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Kontrasztarány (tipikus): | 3000:1 |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Kijelző átlója: | 80 cm (31,5") |
| Színskála szabvány: | sRGB |
| Maximális felépülési sebesség: | 170 Hz |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Panel típusa: | VA |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Vízszintes digitális frekvencia: | 30–195 kHz |
| Színskála: | 100% |
| Látható méret (függőleges): | 39,3 cm |
| Függőleges digitális frekvencia: | 48–170 Hz |
| Pixelsűrűség: | 0,363 × 0,363 mm |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség: | 100% |
| Látható méret (vízszintes): | 69,8 cm |
| Háttérvilágítás típusa: | JÉG |
| Állvány mellékelve: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló, DisplayPort, HDMI |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Dőlésszög: | -5 - 20° |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Magasságállítás: | Nem |
| Zárnyílás: | Igen |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Hangszórók száma: | 2 |
| Integrált kamera: | Nem |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| RMS teljesítmény: | 4W |
| Figyelmeztetés: | A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kérjük, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott nedvességnek., Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

