ASUS TUF Gaming VG27VQM számítógép monitor 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD LED Fekete
Kód: MONASUGAM0118
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS TUF Gaming VG27VQM számítógép monitor 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD LED Fekete| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 1119299 |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 21 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | E |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | G |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül | 30 kWh |
| Piaci kategória | Játék |
| Szín | Fekete |
| Súly (állvánnyal) | 6 kg |
| Magasság (állvánnyal) | 386,9 mm |
| Szélesség (állvánnyal) | 609 mm |
| Mélység (állvánnyal) | 211,2 mm |
| Mélység (állvány nélkül) | 44 mm |
| Magasság (állvány nélkül) | 359,9 mm |
| Súly (állvány nélkül) | 3,77 kg |
| Szélesség (állvány nélkül) | 609 mm |
| Csomag magassága | 209 mm |
| Csomag szélessége | 682 mm |
| Csomagolási mélység | 448 mm |
| Súly csomagolással együtt | 8,2 kg |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| Fejhallgató kimenetek | 1 |
| HDMI portok száma | 2 |
| HDCP | Igen |
| HDMI-verzió | 2.0 |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
| Beépített USB-elosztó | Igen |
| DisplayPort-verzió | 1.2 |
| HDCP verzió | 2.2 |
| HDMI | Igen |
| USB letöltési portok száma A típusú | 2 |
| USB elosztó verzió | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Játékmód | Igen |
| Kék fény csökkentő technológia | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia | Igen |
| AMD FreeSync típus | FreeSync Prémium |
| AMD FreeSync | Igen |
| Függőleges szkennelési tartomány | 48–240 Hz |
| Vízszintes digitális frekvencia | 292 - 292 kHz |
| Natív képarány | 16:9 |
| Kontrasztarány (tipikus) | 3000:1 |
| Vízszintes szkennelési tartomány | 30–292 kHz |
| Képernyő alakja | Hajlott |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Dinamikus kontrasztú hirdetés neve | ASUS intelligens kontrasztarány (ASCR) |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 350 cd/m² |
| Kijelzőszínek száma | 16,7 millió szín |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Panel típusa | VA |
| Kijelző átlója | 68,6 cm (27") |
| Háttérvilágítás típusa | JÉG |
| Érintőképernyő | Nem |
| Kijelzőtechnológia | JÉG |
| Függőleges digitális frekvencia | 48–240 Hz |
| Dinamikus kontraszt | 100000000:1 |
| Pixelsűrűség | 0,311 × 0,311 mm |
| Maximális felépülési sebesség | 240 Hz |
| Színskála szabvány | sRGB |
| Válaszidő (MPRT) | 1 ms |
| Válaszidő (gyors) | 1 ms |
| Színskála | 105% |
| Látható méret (függőleges) | 33,6 cm |
| Tükröződésmentes képernyő | Igen |
| Látható méret (vízszintes) | 29,8 cm |
| Képernyő görbületi paraméterek | 1500R |
| Zárnyílás | Igen |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Dőlésszög | -5 - 25° |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Magasságállítás | Igen |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| Maximálisan állítható magasság | 12 cm |
| Forgási tartomány | 90 - -90° |
| Lengő/forgó | Igen |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Hangszórók száma | 2 |
| RMS teljesítmény | 2W |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 8.19 kg |
| EAN vonalkód: | 4711081714033 |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 1119299 |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 21 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | E |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | G |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 30 kWh |
| Piaci kategória: | Játék |
| Szín: | Fekete |
| Súly (állvánnyal): | 6 kg |
| Magasság (állvánnyal): | 386,9 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 609 mm |
| Mélység (állvánnyal): | 211,2 mm |
| Mélység (állvány nélkül): | 44 mm |
| Magasság (állvány nélkül): | 359,9 mm |
| Súly (állvány nélkül): | 3,77 kg |
| Szélesség (állvány nélkül): | 609 mm |
| Csomag magassága: | 209 mm |
| Csomag szélessége: | 682 mm |
| Csomagolási mélység: | 448 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 8,2 kg |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
| HDMI portok száma: | 2 |
| HDCP: | Igen |
| HDMI-verzió: | 2.0 |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| Beépített USB-elosztó: | Igen |
| DisplayPort-verzió: | 1.2 |
| HDCP verzió: | 2.2 |
| HDMI: | Igen |
| USB downstream portok száma A típusú: | 2 |
| USB elosztó verzió: | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Játékmód: | Igen |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| AMD FreeSync típus: | FreeSync Prémium |
| AMD FreeSync: | Igen |
| Függőleges szkennelési tartomány: | 48–240 Hz |
| Vízszintes digitális frekvencia: | 292 - 292 kHz |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Kontrasztarány (tipikus): | 3000:1 |
| Vízszintes szkennelési tartomány: | 30–292 kHz |
| Képernyő alakja: | Hajlott |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Dinamikus kontrasztú hirdetés neve: | ASUS intelligens kontrasztarány (ASCR) |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 350 cd/m² |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Panel típusa: | VA |
| Kijelző átlója: | 68,6 cm (27") |
| Háttérvilágítás típusa: | JÉG |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Kijelzőtechnológia: | JÉG |
| Függőleges digitális frekvencia: | 48–240 Hz |
| Dinamikus kontraszt: | 100000000:1 |
| Pixelsűrűség: | 0,311 × 0,311 mm |
| Maximális felépülési sebesség: | 240 Hz |
| Színskála szabvány: | sRGB |
| Válaszidő (MPRT): | 1 ms |
| Válaszidő (gyors): | 1 ms |
| Színskála: | 105% |
| Látható méret (függőleges): | 33,6 cm |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Látható méret (vízszintes): | 29,8 cm |
| Képernyő görbületi paraméterek: | 1500R |
| Zárnyílás: | Igen |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Dőlésszög: | -5 - 25° |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Magasságállítás: | Igen |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Maximálisan állítható magasság: | 12 cm |
| Forgási tartomány: | 90 - -90° |
| Lengő/forgó: | Igen |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Hangszórók száma: | 2 |
| RMS teljesítmény: | 2W |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

