ASUS PRIME H610M-R D4 Intel H610 LGA 1700 Micro ATX
Kód: PLYASU1700063
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS PRIME H610M-R D4 Intel H610 LGA 1700 Micro ATX| Kompatibilní procesory | Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i7, Intel® Pentium G, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i9 |
| Patice procesoru | LGA 1700 |
| Podporované patice procesorů | LGA 1700 |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Typ rozhraní Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Wi-Fi | Ne |
| Wake-on-LAN ready | Ano |
| Typ základní desky | Micro ATX |
| Zvukové výstupní kanály | 7.1 kanály/kanálů |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Čipset základní desky | Intel H610 |
| Řada čipsetu základní desky | Intel |
| Šířka | 226 mm |
| Výška | 51 mm |
| Hloubka | 193 mm |
| Hmotnost | 842 g |
| Podporované typy paměti | DDR4-SDRAM |
| Bez vyrovnávací paměti | Ano |
| Typ paměťových slotů | DIMM |
| Podporované frekvence paměti | 3000, 2933, 2400, 3200 MHz, 2133, 2666, 2800 |
| Počet paměťových slotů | 2 |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Maximální vnitřní paměť | 64 GB |
| Kompatibilita s ECC | Non-ECC |
| Maximální rozlišení | 3840 x 2160 px |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| Dodávané ovladače | Ano |
| Dodávané kabely | SATA |
| Kód harmonizovaného systému | 84733020 |
| Varování | Před zahájením jakékoli údržby nebo instalace odpojte výrobek od zdroje napájení., Základní desku nevyhazujte do běžného odpadu; výrobek vyžaduje speciální likvidaci., Vyhněte se přímému kontaktu s elektronikou, aby nedošlo k poškození elektrostatickým výbojem. |
| Počet slotů M.2 (M) | 1 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Sloty PCI Express x1 (Gen 3.x) | 1 |
| Podporované typy úložišť | HDD & SSD |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 5 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | M.2, SATA III |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Spínač výmazu BIOSu | Ano |
| Audio konektor | Ano |
| Počet konektorů pro ventilátory | 1 |
| Počet konektorů SATA III | 4 |
| 12V napájecí konektor | Ano |
| Konektory USB 2.0 | 2 |
| Audiokonektor na předním panelu | Ano |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Konektor detekce otevřené skříně | Ano |
| Konektor ventilátoru procesoru | Ano |
| Počet COM konektorů | 1 |
| Konektor TPM | Ano |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Počet VGA portů | 1 |
| Počet DVI-D portů | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Konektor USB | USB Typ-A |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ano |
| Počet portů PS/2 | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Výstupy pro sluchátka | 3 |
| Verze HDMI | 2.1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Motherboards Socket-1700 |
|---|---|
| Súly: | 0.78 kg |
| EAN vonalkód: | 4711081758372 |
| Kompatibilis processzorok: | Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i7, Intel® Pentium G, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i9 |
| Processzorfoglalat: | LGA 1700 |
| Támogatott processzorfoglalatok: | LGA 1700 |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Ethernet interfész típusa: | Gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Wi-Fi: | Nem |
| Wake-on-LAN-ra kész: | Igen |
| Alaplap típusa: | Mikro ATX |
| Hangkimeneti csatornák: | 7.1 csatorna/csatornák |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel H610 |
| Alaplap chipset sorozat: | Intel |
| Szélesség: | 226 mm |
| Magasság: | 51 mm |
| Mélység: | 193 mm |
| Súly: | 842 g |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR4-SDRAM |
| Nincs pufferelés: | Igen |
| Memóriahely típusa: | DIMM-ek |
| Támogatott memóriafrekvenciák: | 3000, 2933, 2400, 3200 MHz, 2133, 2666, 2800 |
| Memóriahelyek száma: | 2 |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Maximális belső memória: | 64 GB |
| ECC kompatibilitás: | Nem ECC |
| Maximális felbontás: | 3840 x 2160 képpont |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| Mellékelt illesztőprogramok: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | SATA |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84733020 |
| Figyelmeztetés: | Bármilyen karbantartás vagy telepítés megkezdése előtt válassza le a terméket az áramforrásról., Az alaplapot ne dobja a háztartási hulladékba; a termék speciális ártalmatlanítást igényel., Kerülje az elektronikus eszközökkel való közvetlen érintkezést az elektrosztatikus kisülés okozta károsodás elkerülése érdekében. |
| M.2 foglalatok száma (M): | 1 |
| PCI Express x16 foglalatok (4.x generáció): | 1 |
| PCI Express x1 bővítőhelyek (3.x generáció): | 1 |
| Támogatott tárolási típusok: | HDD és SSD |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 5 |
| Támogatott tárolási interfészek: | M.2, SATA III |
| BIOS típus: | UEFI AMI |
| BIOS törlés kapcsoló: | Igen |
| Audio csatlakozó: | Igen |
| Ventilátorcsatlakozók száma: | 1 |
| SATA III csatlakozók száma: | 4 |
| 12 V-os tápcsatlakozó: | Igen |
| USB 2.0 csatlakozók: | 2 |
| Előlapi audio csatlakozó: | Igen |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs): | Igen |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók: | 1 |
| Nyitott eset észlelő csatlakozó: | Igen |
| Processzorventilátor csatlakozó: | Igen |
| COM csatlakozók száma: | 1 |
| TPM-csatlakozó: | Igen |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| VGA portok száma: | 1 |
| DVI-D portok száma: | 1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| USB-csatlakozó: | USB A-típusú |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
| PS/2 portok száma: | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| Fejhallgató kimenetek: | 3 |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

