ASUS PCE-AX1800 BT5.2 Belső WLAN / Bluetooth 1775 Mbit/s
Kód: KSIASUBPC0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS PCE-AX1800 BT5.2 Belső WLAN / Bluetooth 1775 Mbit/s| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Wi-Fi sáv | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Bluetooth-verzió | 5.2 |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n szabványok |
| Maximális átviteli sebesség | 1775 Mbps |
| Komponens ehhez: | PC |
| Antenna | Igen |
| Antenna kialakítás | Külső |
| Belső | Igen |
| Mélység | 88 mm |
| Szélesség | 120 mm |
| Magasság | 22 mm |
| Súly | 49,4 g |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10 x64 |
| Csomag magassága | 50 mm |
| Csomag szélessége | 180 mm |
| Csomagolási mélység | 138 mm |
| Súly csomagolással együtt | 250 g |
| Felület | WLAN / Bluetooth, PCI Express |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| Harmonizált Rendszerkód | 85176990 |
| Figyelmeztetés | Ne tegye ki magas hőmérsékletnek., Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a vízzel vagy nedvességgel való érintkezést. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wireless network cards PCI |
|---|---|
| Súly: | 0.22 kg |
| EAN vonalkód: | 4711081463849 |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi sáv: | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Bluetooth-verzió: | 5.2 |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n |
| Maximális átviteli sebesség: | 1775 Mbps |
| Komponens ehhez:: | PC |
| Antenna: | Igen |
| Antenna kialakítás: | Külső |
| Belső: | Igen |
| Mélység: | 88 mm |
| Szélesség: | 120 mm |
| Magasság: | 22 mm |
| Súly: | 49,4 g |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10 x64 |
| Csomag magassága: | 50 mm |
| Csomag szélessége: | 180 mm |
| Csomagolási mélység: | 138 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 250 g |
| Felület: | WLAN / Bluetooth, PCI Express |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85176990 |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki őket magas hőmérsékletnek., Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a vízzel vagy nedvességgel való érintkezést. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

