ASUS PB63-B3203AH Intel® Core™ i3 i3-14100 8 GB DDR5-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Fekete
Kód: KOMASUKBA0323
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS PB63-B3203AH Intel® Core™ i3 i3-14100 8 GB DDR5-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Fekete| Processzor modell | i3-14100 |
| Processzor gyorsítótár típusa | Intelligens gyorsítótár |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 4,7 GHz |
| Processzorszálak száma | 8 |
| Processzorgeneráció | Intel Core i3-14xxx |
| Processzor gyártója | Intel |
| Alapvető processzorteljesítmény | 60 W |
| Az erős magok alapfrekvenciája | 3,5 GHz |
| Processzor típusa | Intel® Core™ i3 |
| Maximális turbóteljesítmény | 110 W |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény) | 4,7 GHz |
| Erőteljes magok | 4 |
| Processzor gyorsítótára | 12 MB |
| Processzormagok száma | 4 |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet átviteli sebesség | 100, 10, 1000 Mbps |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| Bluetooth-verzió | 5.2 |
| Antenna típusa | 2x2 |
| Wi-Fi | Igen |
| Optikai meghajtó típusa | Nem |
| Adathordozó | SSD-meghajtó |
| SSD interfész | PCI Express 4.0 |
| Teljes tárolókapacitás | 256 GB |
| NVMe | Igen |
| SSD teljes kapacitása | 256 GB |
| SSD formátum | M.2 |
| Telepített SSD-k száma | 1 |
| SSD-kapacitás | 256 GB |
| Tápegység | 150 W |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Szín neve | Fekete |
| Helyszín / pozíció | Vízszintes/függőleges |
| Szekrény típusa | Mini PC |
| Szín | Fekete |
| Zárnyílás | Igen |
| Csomag magassága | 68 mm |
| Súly csomagolással együtt | 2,61 kg |
| Csomagolási mélység | 240 mm |
| Szélesség | 175 mm |
| Magasság | 44,2 mm |
| Mélység | 175 mm |
| Csomag szélessége | 360 mm |
| Súly | 1,18 kg |
| Operációs rendszer architektúra | 64 bites |
| Biztosított operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 2 |
| DisplayPort-verzió | 1.4 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet) | Igen |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C portok száma | 1 |
| USB 2.0 portok száma | 3 |
| Fejhallgató kimenetek | 1 |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma | 2 |
| Tápcsatlakozó | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Belső memória típusa | DDR5-SDRAM |
| Belső memória | 8 GB |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád | Intel® UHD grafikus kártya |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Intel UHD Graphics 730 |
| Diszkrét grafikus adapter modell | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter | Nem |
| Integrált GPU gyártó | Intel |
| Megbízható platform modul (TPM) | Igen |
| Terméktípus | Mini PC |
| Integrált kijelző | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Barebone computers |
|---|---|
| Súly: | 2.55 kg |
| EAN vonalkód: | 4711636076401 |
| Processzor modell: | i3-14100 |
| Processzor gyorsítótár típusa: | Intelligens gyorsítótár |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,7 GHz |
| Processzorszálak száma: | 8 |
| Processzorgeneráció: | Intel Core i3-14xxx |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 60 W |
| Az erős magok alapfrekvenciája: | 3,5 GHz |
| Processzor típusa: | Intel® Core™ i3 |
| Maximális turbóteljesítmény: | 110 W |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény): | 4,7 GHz |
| Erőteljes magok: | 4 |
| Processzor gyorsítótára: | 12 MB |
| Processzormagok száma: | 4 |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet átviteli sebesség: | 100, 10, 1000 Mbps |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.2 |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| SSD interfész: | PCI Express 4.0 |
| Teljes tárolókapacitás: | 256 GB |
| NVMe: | Igen |
| SSD teljes kapacitása: | 256 GB |
| SSD formátum: | M.2 |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| SSD-kapacitás: | 256 GB |
| Tápegység: | 150 W |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Szín neve: | Fekete |
| Helyszín / pozíció: | Vízszintes/függőleges |
| Szekrény típusa: | Mini PC |
| Szín: | Fekete |
| Zárnyílás: | Igen |
| Csomag magassága: | 68 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 2,61 kg |
| Csomagolási mélység: | 240 mm |
| Szélesség: | 175 mm |
| Magasság: | 44,2 mm |
| Mélység: | 175 mm |
| Csomag szélessége: | 360 mm |
| Súly: | 1,18 kg |
| Operációs rendszer architektúra: | 64 bites |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| DisplayPort-verzió: | 1.4 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C portok száma: | 1 |
| USB 2.0 portok száma: | 3 |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 2 |
| Tápcsatlakozó: | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Belső memória: | 8 GB |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel® UHD grafikus kártya |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel UHD Graphics 730 |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Terméktípus: | Mini PC |
| Integrált kijelző: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

