ASUS Master Thunderbolt 5 Dock DC510 Kabel Černá
Kód: MOBASUSTA0016
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS Master Thunderbolt 5 Dock DC510 Kabel Černá| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 2500 Mbit/s |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Typ zdroje | DC |
| Délka napájecího kabelu | 1 m |
| Vstupní proud | 9 A |
| Výška | 38,1 mm |
| Hloubka | 96,7 mm |
| Šířka | 220 mm |
| Hmotnost | 765 g |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Napájecí konektor | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 1 |
| Rozhraní | Thunderbolt 5 |
| Verze USB Power Delivery až do | 140 W |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 3 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ne |
| USB Power Delivery | Ano |
| Technologie propojení | Kabel |
| Verze USB Power Delivery | 3.1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Množství portů Thunderbolt 5 | 3 |
| Typ HD rozlišení | 8K Ultra HD |
| Rychlost přenosu dat | 80 Gbit/s |
| Podporovaná velikost úložných jednotek | M.2 |
| Integrovaná čtečka karet | Ano |
| Slot pro zámek | Ano |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Kompatibilní paměťové karty | SD, MicroSD (TransFlash) |
| Počet podporovaných displejů | 3 |
| NVMe | Ano |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 1 |
| Maximální rychlost obnovy | 144 Hz |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express 4.0 |
| Maximální digitální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| Barva | Černá |
| Podporované typy úložišť | SSD |
| Nabíjecí funkce | Ano |
| Podporované velikosti SSD | M.2 |
| Záruční list | Ano |
| AC adaptér | Ano |
| Dodávané kabely | AC |
| Návod na použití | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Docking stations and port replicators |
|---|---|
| Súly: | 1.905 kg |
| EAN vonalkód: | 4711387852484 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Ethernet átviteli sebesség: | 2500 Mbps |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Forrás típusa: | DC |
| Tápkábel hossza: | 1 méter |
| Bemeneti áram: | 9 A |
| Magasság: | 38,1 mm |
| Mélység: | |
| Szélesség: | 220 mm |
| Súly: | |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Tápcsatlakozó: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 1 |
| Felület: | |
| USB tápellátási verzió akár: | 140 W |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 3 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Nem |
| USB tápellátás: | Igen |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| USB tápellátási verzió: | 3.1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| Thunderbolt 5 portok száma: | 3 |
| HD felbontás típusa: | 8K Ultra HD |
| Adatátviteli sebesség: | 80 Gbps |
| Támogatott tárolómeghajtó mérete: | M.2 |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| Zárnyílás: | Igen |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Kompatibilis memóriakártyák: | SD, MicroSD (TransFlash) |
| Támogatott kijelzők száma: | 3 |
| NVMe: | Igen |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 1 |
| Maximális felépülési sebesség: | 144 Hz |
| SSD interfész: | PCI Express 4.0 |
| Maximális digitális felbontás: | 7680 x 4320 képpont |
| Szín: | Fekete |
| Támogatott tárolási típusok: | SSD-meghajtó |
| Töltési funkció: | Igen |
| Jótállási jegy: | Igen |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
| Használati utasítás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

