ASUS BW-16D1X-U optická disková jednotka Blu-Ray RW Černá
Kód: NAPASUBLU0035
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS BW-16D1X-U optická disková jednotka Blu-Ray RW Černá| Interní | Ne |
| Barva | Černá |
| Výška | 63 mm |
| Hmotnost | 1,12 kg |
| Šířka | 165 mm |
| Hloubka | 243 mm |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Typ optické jednotky | Blu-Ray RW |
| Účel | Desktop / Laptop |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Návod na použití | Ano |
| Kód harmonizovaného systému | 84717030 |
| Rychlost zápisu DVD-R | 16x |
| Rychlost zápisu DVD-RAM | 5x |
| Rychlost zápisu DVD-RW | 6x |
| BD-R rychlost zápisu | 16x |
| Přenosová rychlost CD-R (max) | 40 MB/s |
| BD-RE rychlost zápisu | 2x |
| Rychlost čtení DVD+R | 16x |
| BD-ROM rychlost čtení | 12x |
| CD-ROM rychlost čtení | 40x |
| Rychlost čtení BD-RE | 10x |
| Rychlost čtení DVD-RAM | 5x |
| Rychlost čtení DVD+RW | 12x |
| DVD-ROM rychlost čtení | 16x |
| Rychlost čtení CD-R | 40x |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Blu-ray drives |
|---|---|
| Súly: | 1.74 kg |
| EAN vonalkód: | 4718017891714 |
| Belső: | Nem |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 63 mm |
| Súly: | 1,12 kg |
| Szélesség: | 165 mm |
| Mélység: | 243 mm |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Optikai meghajtó típusa: | |
| Cél: | Asztali / Laptop |
| Felület: | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Használati utasítás: | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84717030 |
| DVD-R írási sebesség: | 16x |
| DVD-RAM írási sebesség: | 5x |
| DVD-RW írási sebesség: | 6x |
| CD-R átviteli sebesség (max.): | 40 MB/s |
| DVD+R olvasási sebesség: | 16x |
| CD-ROM olvasási sebesség: | 40x |
| DVD-RAM olvasási sebesség: | 5x |
| DVD+RW olvasási sebesség: | 12x |
| DVD-ROM olvasási sebesség: | 16x |
| CD-R olvasási sebesség: | 40x |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

