ASUS AIO VM640KA-WPC046W Ryzen AI 5 330, 23,8" FHD, 100 Hz, 250 nitů, široký úhel pohledu, AG, 16 GB DDR5, SSD 512 GB, Radeon 820M, WLAN + BT, kamera 5 MP + IR, Windows 11, bílá, 2 roky záruka s doručením od dveří ke dveřím
Kód: KOMASUALL0258
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS AIO VM640KA-WPC046W Ryzen AI 5 330, 23,8" FHD, 100 Hz, 250 nitů, široký úhel pohledu, AG, 16 GB DDR5, SSD 512 GB, Radeon 820M, WLAN + BT, kamera 5 MP + IR, Windows 11, bílá, 2 roky záruka s doručením od dveří ke dveřím| Takt procesoru | 2 GHz |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Typ procesoru | AMD Ryzen AI 5 |
| Model procesoru | 330 |
| L2 cache | 4 MB |
| L3 cache | 8 MB |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,5 GHz |
| Typ paměti cache procesoru | L2 & L3 |
| Počet vláken procesoru | 8 |
| Generace procesoru | AMD Ryzen AI 300 Series |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.4 |
| Wi-Fi | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 1000 Mbit/s, 100 Mbit/s, 10 |
| Typ antény | 2x2 |
| NVMe | Ano |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Ukládací médium | SSD |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express 4.0 |
| Formát SSD | M.2 |
| Výkon adaptéru | 120 W |
| Výstupní napětí adaptétu | 20 V |
| Vstupní frekvence adaptéru | 50 - 60 Hz |
| Vstupní napětí adaptéru | 100 - 240 V |
| Certifikáty shody | RoHS, REACH |
| Barva | Bílá |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Hloubka (bez stojánku) | 17 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 210 mm |
| Výška (s podstavcem) | 416 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 6,9 kg |
| Šířka (s podstavcem) | 541 mm |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Home |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Napájecí konektor | Ano |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C | 1 |
| Verze HDMI | 1.4/2.1b |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 3 |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Maximální vnitřní paměť | 64 GB |
| Typ paměťových slotů | SO-DIMM |
| Typ vnitřní paměti | DDR5-SDRAM |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Model grafického adaptéru na kartě | AMD Radeon 820M |
| Výrobce integrovaného GPU | AMD |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | AMD Radeon |
| Uživatelské heslo pevného disku | Ano |
| Typ produktu | All-in-One PC (vše v jednom) |
| Windows Hello | Ano |
| Heslo BIOSu | Ano |
| Barevný gamut | 100% |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Barevný prostor | sRGB |
| Úhlopříčka displeje | 60,5 cm (23.8") |
| Typ panelu | IPS |
| Jas displeje | 250 cd/m² |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Poměr obrazovky k tělu | 93% |
| Rozlišení kamery | 5 MP |
| Integrovaný fotoaparát | Ano |
| Infračervená kamera | Ano |
| Osvědčení o udržitelnosti | ENERGY STAR, EPEAT Gold |
| Výkon NPU až | 50 TOPs |
| Neurální procesorová jednotka (NPU) | AMD Ryzen AI |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | All-in-one computers |
|---|---|
| Súly: | 8.846 kg |
| EAN vonalkód: | 4711636292702 |
| Processzor órajelsebessége: | 2 GHz |
| Processzormagok száma: | 4 |
| Processzor típusa: | AMD Ryzen AI 5 |
| Processzor modell: | 330 |
| L2 gyorsítótár: | 4 MB |
| L3 gyorsítótár: | 8 MB |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,5 GHz |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L2 és L3 |
| Processzorszálak száma: | 8 |
| Processzorgeneráció: | AMD Ryzen 300 sorozat |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.4 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet átviteli sebesség: | 1000 Mbps, 100 Mbps, 10 |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| NVMe: | Igen |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| SSD interfész: | PCI Express 4.0 |
| SSD formátum: | M.2 |
| Adapter tápellátás: | 120 W |
| Adapter kimeneti feszültsége: | 20V |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS, REACH |
| Szín: | Fehér |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Mélység (állvány nélkül): | 17 mm |
| Mélység (állvánnyal): | 210 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 416 mm |
| Súly (állvánnyal): | 6,9 kg |
| Szélesség (állvánnyal): | 541 mm |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Home |
| Operációs rendszer architektúra: | 64 bites |
| Tápcsatlakozó: | Igen |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 3 |
| HDMI portok száma: | 2 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Belső memória: | 16 GB |
| Maximális belső memória: | 64 GB |
| Memóriahely típusa: | SO-DIMM |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | AMD Radeon 820M |
| Integrált GPU gyártó: | AMD |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | AMD Radeon |
| Merevlemez-felhasználói jelszó: | Igen |
| Terméktípus: | Mindent az egyben PC |
| Windows Hello: | Igen |
| BIOS jelszó: | Igen |
| Színskála: | 100% |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Színtér: | sRGB |
| Kijelző átlója: | 60,5 cm (23,8") |
| Panel típusa: | IPS |
| Kijelző fényereje: | 250 cd/m² |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Képernyő-test arány: | 93% |
| Kamera felbontása: | 5MP |
| Integrált kamera: | Igen |
| Infravörös kamera: | Igen |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | ENERGY STAR, EPEAT Arany |
| NPU teljesítmény akár: | 50 TOP |
| Neurális feldolgozó egység (NPU): | AMD Ryzen mesterséges intelligencia |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

