Asrock B650M Pro RS AMD B650 Zásuvka AM5 Micro ATX
Kód: PLYASRAM50030
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Asrock B650M Pro RS AMD B650 Zásuvka AM5 Micro ATX| Kompatibilní procesory | AMD Ryzen™ 7, AMD Ryzen™ 5 |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Patice procesoru | Zásuvka AM5 |
| Řadič LAN | Dragon RTL8125BG |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Wi-Fi | Ne |
| Typ rozhraní Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Řada čipsetu základní desky | AMD |
| Zvukové výstupní kanály | 7.1 kanály/kanálů |
| Typ základní desky | Micro ATX |
| Zvukový čip | Realtek ALC897 |
| Čipset základní desky | AMD B650 |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Šířka | 244 mm |
| Hloubka | 244 mm |
| Bez vyrovnávací paměti | Ano |
| Typ paměťových slotů | DIMM |
| Počet paměťových slotů | 4 |
| Podporované typy paměti | DDR5-SDRAM |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Maximální vnitřní paměť | 128 GB |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Počet slotů M.2 (M) | 1 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | M.2, SATA III |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Konektory Thunderbolt | 1 |
| Konektory USB 3.2 (3.1 generace 2) | 1 |
| EPS napájecí konektor (8pin) | Ano |
| Konektory USB 2.0 | 2 |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| Konektor ventilátoru procesoru | Ano |
| Počet konektorů SATA III | 4 |
| Konektor TPM | Ano |
| Audiokonektor na předním panelu | Ano |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ano |
| Počet portů USB 2.0 | 4 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Motherboards Socket-AM5 |
|---|---|
| Súly: | 1.25 kg |
| EAN vonalkód: | 4710483943096 |
| Kompatibilis processzorok: | AMD Ryzen™ 7, AMD Ryzen™ 5 |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Processzorfoglalat: | AM5 foglalat |
| LAN-vezérlő: | Sárkány RTL8125BG |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Wi-Fi: | Nem |
| Ethernet interfész típusa: | 2,5 gigabites Ethernet |
| Alaplap chipset sorozat: | AMD |
| Hangkimeneti csatornák: | 7.1 csatorna/csatornák |
| Alaplap típusa: | Mikro ATX |
| Hangchip: | Realtek ALC897 |
| Alaplapi lapkakészlet: | AMD B650 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Szélesség: | 244 mm |
| Mélység: | 244 mm |
| Nincs pufferelés: | Igen |
| Memóriahely típusa: | DIMM-ek |
| Memóriahelyek száma: | 4 |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Maximális belső memória: | 128 GB |
| PCI Express x16 foglalatok (3.x generáció): | 1 |
| M.2 foglalatok száma (M): | 1 |
| PCI Express x16 foglalatok (4.x generáció): | 1 |
| Támogatott tárolási interfészek: | M.2, SATA III |
| BIOS típus: | UEFI AMI |
| Thunderbolt csatlakozók: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) csatlakozók: | 1 |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs): | Igen |
| USB 2.0 csatlakozók: | 2 |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs): | Igen |
| Processzorventilátor csatlakozó: | Igen |
| SATA III csatlakozók száma: | 4 |
| TPM-csatlakozó: | Igen |
| Előlapi audio csatlakozó: | Igen |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók: | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 1 |
| DisplayPort-verzió: | 1.4 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
| USB 2.0 portok száma: | 4 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

