ARQUIVET Fresh Home Mono pörköltek dobozban - nedves kutyatáp - 6x280g
Kód: DLPARQKAM0022
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ARQUIVET Fresh Home Mono pörköltek dobozban - nedves kutyatáp - 6x280g| Állatorvosi osztályozás | Teljes takarmány |
| Kategória | A kutyádnak |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Gluténmentes | Igen |
| Cukormentes | Igen |
| Tanács | ARQUIVET Fresh Home |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Az állat speciális igényei | Általános egészség, Gabonaintolerancia, Étvágygerjesztő, Bőr és szőrzet, Ételallergia, Érzékeny gyomor, Megfelelő emésztés, Bőr egészségének javítása, Szorongás, Allergiás, Erős immunitás |
| Súly | 6 x 280 g |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Szójamentes | Igen |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Termékkategória | Nedves étel |
| Csomagolás típusa | Tud |
| Egyéb jellemzők | Gluténmentes, Általános egészség, Haj és bőr, Gabonamentes, Immunrendszer támogatása, Monoproteinek, Allergiák, Emésztés támogatása, Ételérzékenység |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Fő íz | Ízek keveréke |
| Figyelmeztetés | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Lejárati idő előtt fogyassza el., Emberi fogyasztásra nem alkalmas. |
| Durva hamu | 0,7% |
| Zsírtartalom | 8,2% |
| Fehérjék | 16,4% |
| Nyersrost | 0,7% |
| Nedvességtartalom | 74,08% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| Súly: | 2.355 kg |
| EAN vonalkód: | 8435117814066 |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Gluténmentes: | Igen |
| Cukormentes: | Igen |
| Tanács: | ARQUIVET Fresh Home |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Az állat speciális igényei: | Általános egészségi állapot, Gabonaintolerancia, Étvágygerjesztő, Bőr és szőrzet, Ételallergia, Érzékeny gyomor, Megfelelő emésztés, A bőr egészségének javítása, Aggódó, Allergiás, Erős immunitás |
| Súly: | 6 x 280 g |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Szójamentes: | Igen |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Termékkategória: | Nedves étel |
| Csomagolás típusa: | Tud |
| Egyéb jellemzők: | Gluténmentes, Általános egészségi állapot, Haj és bőr, Gabonamentes, Immunitás támogatás, Monoproteinek, Allergia, Emésztés támogatása, Ételtúlérzékenység |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Fő íz: | Ízek keveréke |
| Figyelmeztetés: | Száraz és hűvös helyen tárolandó., A lejárati idő előtt fogyassza el., Nem emberi fogyasztásra szánt. |
| Durva hamu: | 0,7% |
| Zsírtartalom: | 8,2% |
| Fehérjék: | 16,4% |
| Nyersrost: | 0,7% |
| Nedvességtartalom: | 74,08% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

