AR-89 - LED/LCD TV tartókonzol 32-70" 40 kg, függőleges/vízszintes beállítás 67-355 mm
Kód: TVAARRUCH0090
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
AR-89 - LED/LCD TV tartókonzol 32-70" 40 kg, függőleges/vízszintes beállítás 67-355 mm| Sík felületű állvány | Igen |
| Függőleges elforgatási szög | +3° -15° |
| Maximális súly | 40 kg |
| Vízszintes elforgatási szög | +3 - -3° |
| Szín | Fekete |
| Anyag | Fém |
| Ajánlott felhasználás | tv |
| Távolság a faltól | 67 - 355 mm |
| Magasság | 420 mm |
| Szélesség | 440 mm |
| Súly | 3,4 kg |
| Mélység | 67 mm |
| Akasztó lyuk | Igen |
| Csavarokkal együtt | Igen |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Rögzítési módszer | Fal |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Monitor brackets |
|---|---|
| Súly: | 3.6 kg |
| EAN vonalkód: | 5906721171386 |
| Sík felületű állvány: | Igen |
| Függőleges forgási szög: | +3° -15° |
| Maximális súly: | 40 kg |
| Vízszintes elforgatási szög: | +3 - -3° |
| Szín: | Fekete |
| Anyag: | Fém |
| Ajánlott felhasználás: | tv |
| Távolság a faltól: | 67 - 355 mm |
| Magasság: | 420 mm |
| Szélesség: | 440 mm |
| Súly: | 3,4 kg |
| Mélység: | 67 mm |
| Akasztó lyuk: | Igen |
| Csavarokkal együtt: | Igen |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Rögzítési módszer: | Fal |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

