APTUS Relax Stress - táplálékkiegészítők kutyáknak és macskáknak - 30 db
Kód: VETAPTSPU0020
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
APTUS Relax Stress - táplálékkiegészítők kutyáknak és macskáknak - 30 db| Állatorvosi osztályozás | Étrend-kiegészítő, Diétás takarmánykeverék |
| Súly | 90 g |
| Termékkategória | Vitaminok és tápanyagok |
| Súlytartomány | 0 g - 200 g |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Az állat speciális igényei | Feszültség |
| Szójamentes | Nem |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Cukormentes | Nem |
| Egyéb jellemzők | Stresszoldás |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Gluténmentes | Nem |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Kategória | Macskáknak, kutyáknak |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a szembe és bőrre kerülést., Hűvös, száraz helyen tárolandó. |
| Durva hamu | 2,7% |
| Fehérjék | 14,9% |
| Nyersrost | 2,1% |
| Zsírtartalom | 10,5% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| Súly: | 0.1 kg |
| EAN vonalkód: | 6432100059352 |
| Állatorvosi osztályozás: | Étrend-kiegészítő, Takarmánykeverék |
| Súly: | 90 g |
| Termékkategória: | Vitaminok és tápanyagok |
| Súlytartomány: | 0 g - 200 g |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Az állat speciális igényei: | Feszültség |
| Szójamentes: | Nem |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Cukormentes: | Nem |
| Egyéb jellemzők: | Stresszoldás |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Gluténmentes: | Nem |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kategória: | Macskák számára, A kutyádnak |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a szembe és bőrre kerülést., Hűvös, száraz helyen tárolandó. |
| Durva hamu: | 2,7% |
| Fehérjék: | 14,9% |
| Nyersrost: | 2,1% |
| Zsírtartalom: | 10,5% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

