APTUS Apto-flex - ízületi táplálékkiegészítők kutyáknak és macskáknak - 500ml
Kód: VETAPTSPU0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
APTUS Apto-flex - ízületi táplálékkiegészítők kutyáknak és macskáknak - 500ml| Kategória | Kutyádnak, macskáknak |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Egyéb jellemzők | Ízülettámogatás, Gabonamentes, Gluténmentes |
| Súlytartomány | 500 g - 999 g |
| Termékkategória | Vitaminok és tápanyagok |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Az állat speciális igényei | Ízületvédelem, Ízületfejlesztés |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Csomagolás típusa | Üveg |
| Állatorvosi besorolás | Étrend-kiegészítő |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Gluténmentes | Igen |
| Adagolási forma | Folyadék |
| Súly | 600 g |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Szójamentes | Igen |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a szembe és bőrre kerülést., Hűvös, száraz helyen tárolandó. |
| Durva hamu | 0,6% |
| Zsírtartalom | 0% |
| Nyersrost | 0,5% |
| Fehérjék | 13% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| Súly: | 0.66 kg |
| EAN vonalkód: | 6432100042873 |
| Kategória: | A kutyádnak, Macskák számára |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Egyéb jellemzők: | Ízületi támogatás, Gabonamentes, Gluténmentes |
| Súlytartomány: | 500 g - 999 g |
| Termékkategória: | Vitaminok és tápanyagok |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Az állat speciális igényei: | Ízületvédelem, Közös fejlesztés |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Csomagolás típusa: | Üveg |
| Állatorvosi osztályozás: | Étrend-kiegészítő |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Gluténmentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Folyadék |
| Súly: | 600 g |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Szójamentes: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a szembe és bőrre kerülést., Hűvös, száraz helyen tárolandó. |
| Durva hamu: | 0,6% |
| Zsírtartalom: | 0% |
| Nyersrost: | 0,5% |
| Fehérjék: | 13% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

