APTUS Apto-flex Equine ízületvédő - kiegészítők lovaknak - 1000 ml
Kód: VETAPTSPU0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
APTUS Apto-flex Equine ízületvédő - kiegészítők lovaknak - 1000 ml| Állatorvosi besorolás | Takarmánykeverék, Étrend-kiegészítő |
| Egyéb jellemzők | Ízülettámogatás, Gluténmentes, Gabonamentes |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategória | Lovaknak |
| Termékkategória | Vitaminok és tápanyagok |
| Szójamentes | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Gluténmentes | Igen |
| Csomagolás típusa | Üveg |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Adagolási forma | Folyadék |
| Cukormentes | Nem |
| Az állat speciális igényei | Ízületvédelem, Ízületfejlesztés |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Súly | 1 kg |
| Figyelmeztetés | Hűvös, száraz helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a szembe és bőrre kerülést. |
| Fehérjék | 13% |
| Durva hamu | 0,4% |
| Nyersrost | 0,3% |
| Zsírtartalom | 0% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| Súly: | 1.325 kg |
| EAN vonalkód: | 6432100018823 |
| Állatorvosi osztályozás: | Takarmánykeverék, Étrend-kiegészítő |
| Egyéb jellemzők: | Ízületi támogatás, Gluténmentes, Gabonamentes |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategória: | Lovaknak |
| Termékkategória: | Vitaminok és tápanyagok |
| Szójamentes: | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Gluténmentes: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Üveg |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Folyadék |
| Cukormentes: | Nem |
| Az állat speciális igényei: | Ízületvédelem, Közös fejlesztés |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Súly: | 1 kg |
| Figyelmeztetés: | Hűvös, száraz helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a szembe és bőrre kerülést. |
| Fehérjék: | 13% |
| Durva hamu: | 0,4% |
| Nyersrost: | 0,3% |
| Zsírtartalom: | 0% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

