Apple MU8F2ZM/A stylus 20,7 g Fehér
Kód: TABAPPRYS0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Apple MU8F2ZM/A stylus 20,7 g Fehér| Arc | Kerek |
| Bluetooth | Igen |
| Eszközkompatibilitás | Tabletta |
| Márkakompatibilitás | Alma |
| Szín | Fehér |
| Kompatibilitás | Apple 11 hüvelykes iPad Pro, Apple 12,9 hüvelykes iPad Pro (3. generáció) |
| Magasság | 166 mm |
| Szélesség | 8,9 mm |
| Súly | 20,7 g |
| Harmonizált Rendszerkód | 84733080 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Styli |
|---|---|
| Súly: | 0.129 kg |
| EAN vonalkód: | 190198893376 |
| Arc: | Kerek |
| Bluetooth: | Igen |
| Eszközkompatibilitás: | Tabletta |
| Márkakompatibilitás: | Alma |
| Szín: | Fehér |
| Kompatibilitás: | Apple 11 hüvelykes iPad Pro, Apple 12,9 hüvelykes iPad Pro (3. generáció) |
| Magasság: | 166 mm |
| Szélesség: | 8,9 mm |
| Súly: | 20,7 g |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84733080 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

