Apple MacBook Neo Apple A A18 Pro Laptop 33 cm (13") 8 GB 256 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) macOS Tahoe Indigo
Kód: MOBAPPNOT0416
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Apple MacBook Neo Apple A A18 Pro Laptop 33 cm (13") 8 GB 256 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) macOS Tahoe Indigo| Model procesoru | A18 Pro |
| Výrobce procesoru | Apple |
| Výkonná jádra | 2 |
| Typ procesoru | Apple A |
| Účinná jádra | 4 |
| Počet jader procesoru | 6 |
| Připojení na síť Ethernet | Ne |
| Generace mobilní sítě | Nepodporovaný |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ano |
| Verze Bluetooth | 6.0 |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Mobilní síťové připojení | Ne |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Celková kapacita SSD | 256 GB |
| Nainstalován paměťový modul Intel® Optane™ | Ne |
| Celková kapacita úložiště | 256 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Typ optické jednotky | Ne |
| Ukládací médium | SSD |
| Kompatibilní paměťové karty | Nepodporovaný |
| Integrovaná čtečka karet | Ne |
| Kapacita disku SSD | 256 GB |
| Požadovaný nabíjecí výkon (min) | 20 W |
| Požadovaný nabíjecí výkon (max.) | 35 W |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| USB Power Delivery | Ano |
| Typ produktu | Laptop |
| Měsíc uvedení na trh | Březen |
| Barva | Indigo |
| Rok uvedení na trh | 2026 |
| Numerické klávesy | Ne |
| Polohovací zařízení | Trackpad |
| Podsvícení klávesnice | Ne |
| Prostorový zvuk | Ano |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Podporované formáty zvukových souborů | AAC, ALAC, MP3, FLAC |
| Režimy mikrofonu | Voice Isolation, Wide Spectrum |
| Výška | 12,7 mm |
| Hloubka | 206,4 mm |
| Šířka | 297,5 mm |
| Hmotnost | 1,23 kg |
| Šířka balení | 52,7 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,79 kg |
| Hloubka balení | 320,6 mm |
| Výška balení | 227,8 mm |
| Média pro přehrávání | HEVC, H.264, AV1 |
| Technologie Dolby | Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus |
| Záruční doba | 1 rok/roky |
| Čtečka otisků prstů | Ne |
| Apple Intelligence | Ano |
| Poskytovaný operační systém | macOS Tahoe |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Typ nabíjecího portu | USB typu C |
| Počet konektorů USB 2.0 | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 1 |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | Ano |
| Formát paměti | Na základní desce |
| Maximální vnitřní paměť | 8 GB |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Podpora 4K integrovaným grafickým adaptérem | Ano |
| Jádra integrovaného grafického adaptéru | 5 |
| Šířka pásma paměti (max) | 60 GB/s |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | Apple |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Model grafického adaptéru na kartě | Apple GPU |
| Zrychlení sledování paprsků | Ano |
| Výrobce integrovaného GPU | Apple |
| Index opravitelnosti | 6.8 |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -25 - 45 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 35 °C |
| Maximální přepravní výška | 10500 m |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 3000 m |
| Neprovozní nadmořská výška | 0 - 4500 m |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 0 - 90% |
| Počet podporovaných externích displejů | 1 |
| LED podsvícení | Ano |
| Jas displeje | 500 cd/m² |
| Počet barev displeje | 1,07 mld. barev |
| Podpora HDR | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Dolby Vision |
| Úhlopříčka displeje | 33 cm (13") |
| Barevný prostor | sRGB |
| Rozlišení displeje | 2408 x 1506 px |
| Typ panelu | IPS |
| Hustota pixelů | 219 ppi |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Marketingový název zobrazovací technologie | Liquid Retina |
| Typ HD přední kamery | Full HD |
| Rozlišení přední kamery | 1920 x 1080 px |
| Přední kamera | Ano |
| Doba nepřetržitého přehrávání videa (streamovaného) | 16 h |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Doba prohlížení (Wi-Fi) | 11 h |
| Kapacita baterie | 36,5 Wh |
| AC adaptér | Ne |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Engine pro dekódování videa | Ano |
| Engine pro kódování videa | Ano |
| Ověřená platforma Intel® Evo™ | Ne |
| Funkce přístupnosti | Hlasové ovládání, VoiceOver, Zoom, Increase Contrast, Reduce Motion, Siri a diktování, Switch Control, Skryté titulky, Text to Speech |
| Jádra NPU (neurální procesor) | 16 |
| Neurální procesorová jednotka (NPU) | Apple Neural Engine (ANE) |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 2.02 kg |
| EAN vonalkód: | 195950852943 |
| Processzor modell: | A18 Pro |
| Processzor gyártója: | Alma |
| Erőteljes magok: | 2 |
| Processzor típusa: | Apple A |
| Hatékony magok: | 4 |
| Processzormagok száma: | 6 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Nem |
| Mobilhálózat-generáció: | Nem támogatott |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 6.0 |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Nem |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| SSD teljes kapacitása: | 256 GB |
| Intel® Optane™ memóriamodul telepítve: | Nem |
| Teljes tárolókapacitás: | 256 GB |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Kompatibilis memóriakártyák: | Nem támogatott |
| Integrált kártyaolvasó: | Nem |
| SSD-kapacitás: | 256 GB |
| Szükséges töltési teljesítmény (perc): | 20 W |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.): | 35 W |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| USB tápellátás: | Igen |
| Terméktípus: | Laptop |
| A bevezetés hónapja: | március |
| Szín: | Indigó |
| A bevezetés éve: | 2026 |
| Numerikus billentyűk: | Nem |
| Pozícionáló eszköz: | Érintőpad |
| Billentyűzet háttérvilágítás: | Nem |
| Térhatású hangzás: | Igen |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | AAC, ALAC, MP3, FLAC |
| Mikrofon módok: | Hangizoláció, széles spektrum |
| Magasság: | 12,7 mm |
| Mélység: | 206,4 mm |
| Szélesség: | 297,5 mm |
| Súly: | 1,23 kg |
| Csomag szélessége: | 52,7 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,79 kg |
| Csomagolási mélység: | 320,6 mm |
| Csomag magassága: | 227,8 mm |
| Médialejátszás: | HEVC, H.264, AV1 |
| Dolby technológia: | Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus |
| Jótállási időszak: | 1 év/évek |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Nem |
| Apple Intelligencia: | Igen |
| Biztosított operációs rendszer: | macOS Tahoe |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
| Töltőport típusa: | USB Type-C |
| USB 2.0 csatlakozók száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód: | Igen |
| Memóriaformátum: | Az alaplapon |
| Maximális belső memória: | 8 GB |
| Belső memória: | 8 GB |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| 4K támogatás integrált grafikus adapterrel: | Igen |
| Integrált grafikus adaptermagok: | 5 |
| Memória sávszélesség (max.): | 60 GB/s |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Alma |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Apple GPU |
| Sugárkövetési gyorsulás: | Igen |
| Integrált GPU gyártó: | Alma |
| Javíthatósági index: | 6.8 |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -25 - 45°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 10–35 °C |
| Maximális szállítási magasság: | 10500 méter |
| Üzemeltetési magasság: | 0 - 3000 m |
| Nem üzemi magasság: | 0 - 4500 m |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 0 - 90% |
| Támogatott külső kijelzők száma: | 1 |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Kijelző fényereje: | 500 cd/m² |
| Kijelzőszínek száma: | 1,07 milliárd szín |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Hibrid log-gamma (HLG), Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10), Nagy dinamikatartomány 10+ (HDR10 Plus), Dolby Vision |
| Kijelző átlója: | 33 cm (13") |
| Színtér: | sRGB |
| Kijelző felbontása: | 2408 x 1506 képpont |
| Panel típusa: | IPS |
| Pixelsűrűség: | 219ppi |
| Érintőképernyő: | Nem |
| A képalkotó technológia marketingneve: | Folyékony retina |
| Előlapi kamera típusa HD: | Full HD |
| Előlapi kamera felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Folyamatos videólejátszási idő (streamelt): | 16 óra |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Böngészési idő (Wi-Fi): | 11 óra |
| Akkumulátor kapacitása: | 36,5 Wh |
| Hálózati adapter: | Nem |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Videó dekódoló motor: | Igen |
| Videó kódoló motor: | Igen |
| Ellenőrzött Intel® Evo™ platform: | Nem |
| Akadálymentesítési funkciók: | Hangvezérlés, VoiceOver, Nagyítás, Kontraszt növelése, Mozgás csökkentése, Siri és Diktálás, Kapcsolóvezérlés, Feliratozás, Szövegfelolvasás |
| NPU (neurális feldolgozó egység) magok: | 16 |
| Neurális feldolgozó egység (NPU): | Apple Neural Engine (ANE) |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

