Apple iPad Pro 5G Apple M LTE-TDD & LTE-FDD 256 GB 27,9 cm (11") 12 GB Wi-Fi 7 (802.11be) iPadOS 26 Černá
Kód: TABAPPTZI0539
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Apple iPad Pro 5G Apple M LTE-TDD & LTE-FDD 256 GB 27,9 cm (11") 12 GB Wi-Fi 7 (802.11be) iPadOS 26 Černá| Výrobce procesoru | Apple |
| Účinná jádra | 6 |
| Výkonná jádra | 3 |
| Generace procesoru | Apple M 5th Gen |
| Model procesoru | M5 |
| Typ procesoru | Apple M |
| Počet jader procesoru | 9 |
| Maximální šířka pásma podporovaná procesorem | 153 GB/s |
| AirPlay | Ano |
| Typ SIM karty | eSIM |
| Standardy 3G | UMTS, HSPA+, DC-HSDPA, HSPA |
| Generace mobilní sítě | 5G |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standard 5G | NR |
| Bluetooth | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Mobilní síťové připojení | Ano |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Verze Bluetooth | 6.0 |
| NFC | Ne |
| Ukládací médium | Flash |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 256 GB |
| Integrovaná čtečka karet | Ne |
| Požadovaný nabíjecí výkon (max.) | 60 W |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Požadovaný nabíjecí výkon (min) | 15 W |
| USB Power Delivery | Ano |
| Formát | Tablet |
| Barva | Černá |
| Název barvy | Space Black |
| Typ zařízení | Mobilní tablet |
| Technologie Dolby | Dolby Digital Plus, Dolby Digital, Dolby Atmos |
| Režimy mikrofonu | Voice Isolation, Wide Spectrum |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 4 |
| Počet mikrofonů | 4 |
| Hmotnost | 446 g |
| Šířka | 177,5 mm |
| Hmotnost včetně balení | 750 g |
| Hloubka balení | 188 mm |
| Hloubka | 249,7 mm |
| Výška | 5,3 mm |
| Výška balení | 32,1 mm |
| Šířka balení | 262 mm |
| Rozpoznávání obličejů | Ano |
| Ochrana heslem | Ano |
| Virtuální asistent | Apple Siri |
| Apple Intelligence | Ano |
| Platforma | iPadOS |
| Poskytovaný operační systém | iPadOS 26 |
| Přibalený software | Apple Store; App Store; Books; Calculator; Calendar; Camera; Clips; Clock; Contacts; FaceTime; Files; Find My; Freeform; Games; GarageBand; Health; Home; iMovie; Invites; iTunes Store; Journal; Keynote; Magnifier; Mail; Maps; Measure; Messages; Music; News; Notes; Numbers; Pages; Passwords; Phone; Photo Booth; Photos; Podcasts; Preview; Reminders; Safari; Settings; Shortcuts; Stocks; Support; Swift Playgrounds; Tips; Translate; TV; Voice Memos; Weather |
| Typ dokovacího konektoru | Apple Magnetic Connector, Apple Smart Connector |
| Technologie Thunderbolt | Ano |
| Počet portů Thunderbolt 3 | 1 |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | Ano |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ne |
| Vnitřní paměť | 12 GB |
| Počet jader grafického adaptéru | 10 |
| Zrychlení sledování paprsků | Ano |
| Rodina grafické karty | Apple |
| iBeacon | Ano |
| Senzor LiDAR | Ano |
| Určování polohy podle Wi-Fi | Ano |
| Barometr | Ano |
| Elektronický kompas | Ano |
| Snímač okolního osvětlení | Ano |
| GPS | Ano |
| Gyroskop | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 3000 m |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 95% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 45 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 35 °C |
| Antireflexní povrch | Ano |
| Zaoblené rohy displeje | Ano |
| Typ skla displeje | Standardní sklenice |
| Odolnost vůči otiskům prstů | Ano |
| Počet podporovaných externích displejů | 1 |
| Rozlišení displeje | 2420 x 1668 px |
| Maximální rychlost obnovy | 120 Hz |
| Jas displeje | 1000 cd/m² |
| Úhlopříčka displeje | 27,9 cm (11") |
| Typ panelu | OLED |
| Hustota pixelů | 264 ppi |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| LED podsvícení | Ano |
| Marketingový název zobrazovací technologie | Ultra Retina XDR |
| Blesk zadní kamery | Ano |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,8 |
| Podpora HDR | Ano |
| Režim portrétu | Ano |
| Blesk rozsvícením obrazovky | Ano |
| Geotagging | Ano |
| Číslo apertury přední kamery | 2 |
| Panorama | Ano |
| Typ zadní kamery | Jeden fotoaparát |
| Časosběrný režim | Ano |
| Video stabilizátor | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Smart HDR 4 |
| Prvky objektivu zadního fotoaparátu | Pětiprvková čočka |
| Materiál krytu objektivu | Safírový křišťál |
| Stereozáznam | Ano |
| Podporované formáty snímků z fotoaparátu | HEIF, JPEG |
| Podporované formáty videa z fotoaparátu | H.264, HEVC, ProRes |
| Efekty osvětlení portrétů | Přírodní, Contour, Stupeň, High‑Key Mono, Stage Mono, Studio |
| Režim sériového snímání | Ano |
| Stabilizace filmového videa | Ano |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 3840x2160@60fps, 3840x2160@30fps, 3840x2160@24fps, 1920x1080@240fps, 1920x1080@120fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1280x720@30fps, 1920x1080@25fps, 3840x2160@25fps |
| Režimy nahrávání videa | 2160p, 1080p, 720p |
| Digitální zoom | 5x |
| Automatické ostření | Ano |
| Osvětlení portrétu | Ano |
| Rychlost záznamu videa | 240 fps |
| Přední kamera | Ano |
| Rozlišení přední kamery | 12 MP |
| Nahrávání videa | Ano |
| Rozlišení zadní kamery | 12 MP |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
| Doba surfování (5G) | 9 h |
| Včetně baterie | Ano |
| Výdrž baterie při přehrávání videa | 10 h |
| Kapacita baterie | 31,29 Wh |
| Doba prohlížení (Wi-Fi) | 10 h |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Technologie specifické pro značku | True Tone, Wide color (P3) |
| Prostorový zvuk | Ano |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Výdrž baterie v cyklech | 1000 |
| Třída odolnosti proti opakovaným pádům | E |
| Třída opravitelnosti | C |
| Výdrž baterie na cyklus | 4260 min |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP42 |
| Třída energetické účinnosti | G |
| Osvědčení o udržitelnosti | ENERGY STAR |
| Jádra NPU (neurální procesor) | 16 |
| Neurální procesorová jednotka (NPU) | Apple Neural Engine (ANE) |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tablets |
|---|---|
| Súly: | 0.8 kg |
| EAN vonalkód: | 195950400700 |
| Processzor gyártója: | Alma |
| Hatékony magok: | 6 |
| Erőteljes magok: | 3 |
| Processzorgeneráció: | Apple iPhone 5. generáció |
| Processzor modell: | M5 |
| Processzor típusa: | Apple M |
| Processzormagok száma: | 9 |
| A processzor által támogatott maximális sávszélesség: | 153 GB/s |
| AirPlay: | Igen |
| SIM-kártya típusa: | eSIM |
| 3G szabványok: | UMTS, HSPA+, DC-HSDPA, HSPA |
| Mobilhálózat-generáció: | 5G |
| 4G szabványok: | LTE-TDD és LTE-FDD |
| 5G szabvány: | NR |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió: | 6.0 |
| NFC: | Nem |
| Adathordozó: | Vaku |
| Belső tárolókapacitás: | 256 GB |
| Integrált kártyaolvasó: | Nem |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.): | 60 W |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (perc): | 15 W |
| USB tápellátás: | Igen |
| Formátum: | Tabletta |
| Szín: | Fekete |
| Szín neve: | Űrfekete |
| Eszköztípus: | Mobil tablet |
| Dolby technológia: | Dolby Digital Plus, Dolby Digital, Dolby Atmos |
| Mikrofon módok: | Hangizoláció, széles spektrum |
| Beépített hangszórók száma: | 4 |
| Mikrofonok száma: | 4 |
| Súly: | 446 g |
| Szélesség: | 177,5 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 750 g |
| Csomagolási mélység: | 188 mm |
| Mélység: | 249,7 mm |
| Magasság: | 5,3 mm |
| Csomag magassága: | 32,1 mm |
| Csomag szélessége: | 262 mm |
| Arcfelismerés: | Igen |
| Jelszóvédelem: | Igen |
| Virtuális asszisztens: | Apple Siri |
| Apple Intelligencia: | Igen |
| Platform: | iPadOS |
| Biztosított operációs rendszer: | iPadOS 26 |
| Csomagolt szoftver: | Apple Store; App Store; Könyvek; Számológép; Naptár; Kamera; Klipek; Óra; Névjegyek; FaceTime; Fájlok; Keress meg; Freeform; Játékok; GarageBand; Egészség; Otthon; iMovie; Meghívók; iTunes Store; Napló; Keynotes; Nagyító; Mail; Térképek; Mérés; Üzenetek; Zene; Hírek; Jegyzetfüzet; Számok; Oldalak; Jelszavak; Telefon; Photo Booth; Fényképek; Podcastok; Előnézet; Emlékeztetők; Safari; Beállítások; Gyorsbillentyűk; Részvények; Támogatás; Swift Playgrounds; Tippek; Fordítás; Televízió; Hangjegyzetek; Időjárás |
| Dokkolócsatlakozó típusa: | Apple mágneses csatlakozó, Apple Smart Connector |
| Thunderbolt technológia: | Igen |
| Thunderbolt 3 portok száma: | 1 |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód: | Igen |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Nem |
| Belső memória: | 12 GB |
| Grafikus adapter magok száma: | 10 |
| Sugárkövetési gyorsulás: | Igen |
| Grafikus kártyacsalád: | Alma |
| iBeacon: | Igen |
| LiDAR érzékelő: | Igen |
| Wi-Fi pozicionálás: | Igen |
| Barométer: | Igen |
| Elektronikus iránytű: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| GPS: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Üzemeltetési magasság: | 0 - 3000 m |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 45°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–35 °C |
| Tükröződésmentes felület: | Igen |
| Lekerekített kijelzősarkok: | Igen |
| Kijelző üveg típusa: | Standard üveg |
| Ujjlenyomat-ellenállás: | Igen |
| Támogatott külső kijelzők száma: | 1 |
| Kijelző felbontása: | 2420 x 1668 képpont |
| Maximális felépülési sebesség: | 120 Hz |
| Kijelző fényereje: | 1000 cd/m² |
| Kijelző átlója: | 27,9 cm (11") |
| Panel típusa: | OLED |
| Pixelsűrűség: | 264ppi |
| Natív képarány: | 16:9 |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| A képalkotó technológia marketingneve: | Ultra Retina XDR |
| Hátsó kamera vakuja: | Igen |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma: | 1.8 |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Portré mód: | Igen |
| Vaku a képernyő megvilágításával: | Igen |
| Geocímkézés: | Igen |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma: | 2 |
| Panoráma: | Igen |
| Hátsó kamera típusa: | Egy kamera |
| Gyorsított felvétel mód: | Igen |
| Videó stabilizátor: | Igen |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Intelligens HDR 4 |
| Hátsó kamera lencsetagjai: | Öt elemből álló lencse |
| Lencsevédő anyag: | Zafír kristály |
| Sztereó felvétel: | Igen |
| Támogatott kamerakép-formátumok: | HEIF, JPEG |
| Támogatott kamera videoformátumok: | H.264, HEVC, ProRes |
| Portrévilágítási effektek: | Természetes, Körvonal, Fokozat, High Key mono, Színpadi mono, Stúdió |
| Folyamatos felvételi mód: | Igen |
| Filmszerű videóstabilizálás: | Igen |
| Nagy sebességű felvételi felbontás: | 3840x2160@60fps, 3840x2160@30fps, 3840x2160@24fps, 1920x1080@240fps, 1920x1080@120fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1280x720@30fps, 1920x1080@25fps, 3840x2160@25fps |
| Videofelvételi módok: | 2160p, 1080p, 720p |
| Digitális zoom: | 5x |
| Autofókusz: | Igen |
| Portrévilágítás: | Igen |
| Videofelvételi sebesség: | 240 képkocka/másodperc |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Előlapi kamera felbontása: | 12MP |
| Videofelvétel: | Igen |
| Hátsó kamera felbontása: | 12MP |
| Képstabilizátor: | Igen |
| Szörfözési idő (5G): | 9 óra |
| Akkumulátor mellékelve: | Igen |
| Akkumulátor üzemideje videó lejátszása közben: | 10 óra |
| Akkumulátor kapacitása: | 31,29 Wh |
| Böngészési idő (Wi-Fi): | 10 óra |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-polimer (LiPo) |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Márkaspecifikus technológiák: | Valódi tónus, széles színtartomány (P3) |
| Térhatású hangzás: | Igen |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban: | 1000 |
| Ismételt ejtésállósági osztály: | E |
| Javíthatósági osztály: | C |
| Akkumulátor élettartama ciklusonként: | 4260 perc |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP42 |
| Energiahatékonysági osztály: | G |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | ENERGY STAR |
| NPU (neurális feldolgozó egység) magok: | 16 |
| Neurális feldolgozó egység (NPU): | Apple Neural Engine (ANE) |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

