Apple iPad Air Apple M 128 GB 33 cm (13") 12 GB Wi-Fi 7 (802.11be) iPadOS 26 Béžová
Kód: TABAPPTZI0555
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Apple iPad Air Apple M 128 GB 33 cm (13") 12 GB Wi-Fi 7 (802.11be) iPadOS 26 Béžová| Výrobce procesoru | Apple |
| Model procesoru | M4 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Typ procesoru | Apple M |
| Účinná jádra | 5 |
| Maximální šířka pásma podporovaná procesorem | 120 GB/s |
| Generace procesoru | Apple M 4th Gen |
| Výkonná jádra | 3 |
| Standardy 4G | Nepodporovaný |
| AirPlay | Ano |
| Typ SIM karty | Ne |
| Generace mobilní sítě | Nepodporovaný |
| NFC | Ne |
| Mobilní síťové připojení | Ne |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Verze Bluetooth | 6.0 |
| Bluetooth | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Čip bezdrátového připojení | Apple N1 |
| Integrovaná čtečka karet | Ne |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 128 GB |
| USB Power Delivery | Ano |
| Požadovaný nabíjecí výkon (min) | 15 W |
| Požadovaný nabíjecí výkon (max.) | 60 W |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Typ zařízení | Mobilní tablet |
| Název barvy | Starlight |
| Barva | Béžová |
| Formát | Tablet |
| Základní materiál | Hliník |
| Technologie Dolby | Dolby Digital Plus, Dolby Digital, Dolby Atmos |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Režimy mikrofonu | Voice Isolation, Wide Spectrum |
| Výška | 6,1 mm |
| Šířka | 280,6 mm |
| Hmotnost včetně balení | 980 g |
| Hmotnost | 616 g |
| Hloubka | 214,9 mm |
| Hloubka balení | 295 mm |
| Výška balení | 32 mm |
| Šířka balení | 227 mm |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Mobilní služby Huawei (HMS) | Ne |
| Virtuální asistent | Apple Siri |
| Poskytovaný operační systém | iPadOS 26 |
| Apple Intelligence | Ano |
| Kompatibilní s Mac OS | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Platforma | iPadOS |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ne |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | Ano |
| Vnitřní paměť | 12 GB |
| Počet jader grafického adaptéru | 9 |
| Rodina grafické karty | Apple |
| Zrychlení sledování paprsků | Ano |
| Repasovaný | Ne |
| iBeacon | Ano |
| Technologie specifické pro značku | Wide color (P3), True Tone |
| GPS | Ano, Ne |
| Funkce Assisted GPS (A-GPS) | Ne |
| Určování polohy podle Wi-Fi | Ano |
| Sdílení obrazovky | Ano |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 3000 m |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 95% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 35 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 45 °C |
| Odolnost vůči otiskům prstů | Ano |
| LED podsvícení | Ano |
| Antireflexní povrch | Ano |
| Nativní poměr stran | 4:3 |
| Počet podporovaných externích displejů | 1 |
| Zaoblené rohy displeje | Ano |
| Typ panelu | IPS |
| Hustota pixelů | 264 ppi |
| Úhlopříčka displeje | 33 cm (13") |
| Jas displeje | 600 cd/m² |
| Rozlišení displeje | 2732 x 2048 px |
| Marketingový název zobrazovací technologie | Liquid Retina |
| Zrcadlení videa | Ano |
| Časosběrný režim | Ano |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,8 |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Smart HDR 4, Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Panorama | Ano |
| Digitální zoom | 5x |
| Podpora HDR | Ano |
| Přední kamera | Ano |
| Rozlišení zadní kamery | 12 MP |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
| Rozlišení přední kamery | 12 MP |
| Video stabilizátor | Ano |
| Rychlost záznamu videa | 240 fps |
| Automatické ostření | Ano |
| Prvky objektivu zadního fotoaparátu | Pětiprvková čočka |
| Geotagging | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 3840 x 2160 px |
| Blesk rozsvícením obrazovky | Ano |
| Typ zadní kamery | Jeden fotoaparát |
| Režim portrétu | Ano |
| Režimy nahrávání videa | 1080p, 720p, 2160p |
| Číslo apertury přední kamery | 2 |
| Nahrávání videa | Ano |
| Materiál krytu objektivu | Safírový křišťál |
| Podporované formáty snímků z fotoaparátu | JPEG, HEIF |
| Podporované formáty videa z fotoaparátu | H.264, HEVC |
| Režim kamery s vysokým dynamickým rozsahem (HDR) | Ano |
| Režim zpomaleného pohybu | Ano |
| Režim sériového snímání | Ano |
| Stabilizace filmového videa | Ano |
| Korekce objektivu | Ano |
| Center Stage | Ano |
| Přiblížení při přehrávání | Ano |
| Rychlost zpomaleného pohybu | 1080p at 120/240 fps |
| Doba prohlížení (Wi-Fi) | 10 h |
| Kapacita baterie | 36,59 Wh |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Bezdrátové nabíjení | Ano |
| Výdrž baterie při přehrávání videa | 10 h |
| AC adaptér | Ne |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Videohovor | Ano |
| Hlasový hovor | Ano |
| Prostorový zvuk | Ano |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Třída energetické účinnosti | G |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP42 |
| Třída opravitelnosti | C |
| Výdrž baterie na cyklus | 4320 min |
| Výdrž baterie v cyklech | 1000 |
| Třída odolnosti proti opakovaným pádům | E |
| Elektronický kompas | Ano |
| Barometr | Ano |
| Snímač okolního osvětlení | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| Gyroskop | Ano |
| Neobsahuje | PVC |
| Osvědčení o udržitelnosti | ENERGY STAR |
| Neurální procesorová jednotka (NPU) | Apple Neural Engine (ANE) |
| Jádra NPU (neurální procesor) | 16 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tablets |
|---|---|
| Súly: | 1.3 kg |
| EAN vonalkód: | 195950798210 |
| Processzor gyártója: | Alma |
| Processzor modell: | |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor típusa: | Apple M |
| Hatékony magok: | 5 |
| A processzor által támogatott maximális sávszélesség: | |
| Processzorgeneráció: | |
| Erőteljes magok: | 3 |
| 4G szabványok: | Nem támogatott |
| AirPlay: | Igen |
| SIM-kártya típusa: | Nem |
| Mobilhálózat-generáció: | Nem támogatott |
| NFC: | Nem |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Nem |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió: | 6.0 |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Vezeték nélküli chip: | Apple N1 |
| Integrált kártyaolvasó: | Nem |
| Belső tárolókapacitás: | 128 GB |
| USB tápellátás: | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (perc): | 15 W |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.): | 60 W |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Eszköztípus: | Mobil tablet |
| Szín neve: | |
| Szín: | Bézs |
| Formátum: | Tabletta |
| Alapanyag: | Alumínium |
| Dolby technológia: | Dolby Digital Plus, Dolby Digital, Dolby Atmos |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Mikrofon módok: | Hangizoláció, széles spektrum |
| Magasság: | 6,1 mm |
| Szélesség: | |
| Súly csomagolással együtt: | 980 g |
| Súly: | 616 g |
| Mélység: | |
| Csomagolási mélység: | 295 mm |
| Csomag magassága: | 32 mm |
| Csomag szélessége: | 227 mm |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Virtuális asszisztens: | Apple Siri |
| Biztosított operációs rendszer: | iPadOS 26 |
| Apple Intelligencia: | Igen |
| Mac OS-kompatibilis: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Platform: | iPadOS |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Nem |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód: | Igen |
| Belső memória: | 12 GB |
| Grafikus adapter magok száma: | 9 |
| Grafikus kártyacsalád: | Alma |
| Sugárkövetési gyorsulás: | Igen |
| Felújított: | Nem |
| iBeacon: | Igen |
| Márkaspecifikus technológiák: | |
| GPS: | Igen, Nem |
| Asszisztált GPS (A-GPS) funkció: | Nem |
| Wi-Fi pozicionálás: | Igen |
| Képernyőmegosztás: | Igen |
| Üzemeltetési magasság: | 0 - 3000 m |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–35 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 45°C |
| Ujjlenyomat-ellenállás: | Igen |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Tükröződésmentes felület: | Igen |
| Natív képarány: | 4:3 |
| Támogatott külső kijelzők száma: | 1 |
| Lekerekített kijelzősarkok: | Igen |
| Panel típusa: | IPS |
| Pixelsűrűség: | 264ppi |
| Kijelző átlója: | 33 cm (13") |
| Kijelző fényereje: | 600 cd/m² |
| Kijelző felbontása: | |
| A képalkotó technológia marketingneve: | Folyékony retina |
| Videó tükrözés: | Igen |
| Gyorsított felvétel mód: | Igen |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma: | 1.8 |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | |
| Panoráma: | Igen |
| Digitális zoom: | 5x |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Hátsó kamera felbontása: | 12MP |
| Képstabilizátor: | Igen |
| Előlapi kamera felbontása: | 12MP |
| Videó stabilizátor: | Igen |
| Videofelvételi sebesség: | 240 képkocka/másodperc |
| Autofókusz: | Igen |
| Hátsó kamera lencsetagjai: | Öt elemből álló lencse |
| Geocímkézés: | Igen |
| Maximális videófelbontás: | 3840 x 2160 képpont |
| Vaku a képernyő megvilágításával: | Igen |
| Hátsó kamera típusa: | Egy kamera |
| Portré mód: | Igen |
| Videofelvételi módok: | 1080p, 720p, 2160p |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma: | 2 |
| Videofelvétel: | Igen |
| Lencsevédő anyag: | Zafír kristály |
| Támogatott kamerakép-formátumok: | |
| Támogatott kamera videoformátumok: | H.264, HEVC |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) kameramód: | Igen |
| Lassított felvétel mód: | Igen |
| Folyamatos felvételi mód: | Igen |
| Filmszerű videóstabilizálás: | Igen |
| Lencsekorrekció: | Igen |
| Középső színpad: | Igen |
| Nagyítás lejátszás közben: | Igen |
| Lassított felvétel sebessége: | |
| Böngészési idő (Wi-Fi): | 10 óra |
| Akkumulátor kapacitása: | |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-polimer (LiPo) |
| Vezeték nélküli töltés: | Igen |
| Akkumulátor üzemideje videó lejátszása közben: | 10 óra |
| Hálózati adapter: | Nem |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Videohívás: | Igen |
| Hanghívás: | Igen |
| Térhatású hangzás: | Igen |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Energiahatékonysági osztály: | G |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP42 |
| Javíthatósági osztály: | C |
| Akkumulátor élettartama ciklusonként: | |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban: | 1000 |
| Ismételt ejtésállósági osztály: | E |
| Elektronikus iránytű: | Igen |
| Barométer: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Nem tartalmaz: | PVC |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | ENERGY STAR |
| Neurális feldolgozó egység (NPU): | Apple Neural Engine (ANE) |
| NPU (neurális feldolgozó egység) magok: | 16 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

