Apple iPad 128 GB 27,9 cm (11") Wi-Fi 6 (802.11ax) iPadOS 18 Žlutá
Kód: TABAPPTZI0482
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Apple iPad 128 GB 27,9 cm (11") Wi-Fi 6 (802.11ax) iPadOS 18 Žlutá| Počet jader procesoru | 5 |
| Model procesoru | A16 |
| Typ procesoru | Apple |
| Výrobce procesoru | Apple |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Mobilní síťové připojení | Ne |
| Typ SIM karty | Ne |
| AirPlay | Ano |
| Generace mobilní sítě | Nepodporovaný |
| NFC | Ne |
| Ukládací médium | Flash |
| Integrovaná čtečka karet | Ne |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 128 GB |
| USB Power Delivery | Ano |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Požadovaný nabíjecí výkon (max.) | 45 W |
| Požadovaný nabíjecí výkon (min) | 15 W |
| Základní materiál | Hliník |
| Formát | Tablet |
| Barva | Žlutá |
| Typ zařízení | Mobilní tablet |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Technologie Dolby | Dolby Digital Plus, Dolby Digital, Dolby Atmos |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Šířka | 179,5 mm |
| Hmotnost | 477 g |
| Výška | 248,6 mm |
| Hloubka | 7 mm |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 11 x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 11, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Education x64, Windows 10 Home x64 |
| Platforma | iPadOS |
| Kompatibilní s Mac OS | Ano |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Ano |
| Virtuální asistent | Apple Siri |
| Poskytovaný operační systém | iPadOS 18 |
| Přibalený software | App Store, Books, Calendar, Camera, Clock, Contacts, FaceTime, Files, Find My, Home, iTunes Store, Magnifier, Mail, Maps, Measure, Messages, Music, News, Notes, Photo Booth, Photos, Podcasts, Reminders, Safari, Settings, Shortcuts, Siri, Stocks, Tips Translate, TV, Voice Memos, Weather |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | Ano |
| Počet konektorů USB 2.0 | 1 |
| Rodina grafické karty | Apple |
| Počet jader grafického adaptéru | 4 |
| GPS | Ne, Ano |
| Gyroskop | Ano |
| Určování polohy podle Wi-Fi | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| Elektronický kompas | Ano |
| Barometr | Ano |
| iBeacon | Ano |
| Snímač okolního osvětlení | Ano |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 95% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 45 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 35 °C |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 3000 m |
| Oleofobní povrch | Ano |
| Typ panelu | IPS |
| Jas displeje | 500 cd/m² |
| Úhlopříčka displeje | 27,9 cm (11") |
| LED podsvícení | Ano |
| Rozlišení displeje | 2360 x 1640 px |
| Počet podporovaných externích displejů | 1 |
| Zrcadlení videa | Ano |
| Hustota pixelů | 264 ppi |
| Marketingový název zobrazovací technologie | Liquid Retina |
| Zaoblené rohy displeje | Ano |
| Typ dotykové obrazovky | Kapacitní |
| Odolnost vůči otiskům prstů | Ano |
| Dotyková technologie | Vícedotekové |
| Přední kamera | Ano |
| Podporované formáty snímků z fotoaparátu | HEIF, JPEG |
| Podporované formáty videa z fotoaparátu | H.264, HEVC |
| Prvky objektivu zadního fotoaparátu | Pětiprvková čočka |
| Přiblížení při přehrávání | Ano |
| Režim zpomaleného pohybu | Ano |
| Korekce objektivu | Ano |
| Stabilizace filmového videa | Ano |
| Režim kamery s vysokým dynamickým rozsahem (HDR) | Ano |
| Center Stage | Ano |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 3840x2160@25fps, 1280x720@60fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1280x720@30fps, 3840x2160@60fps, 3840x2160@30fps, 3840x2160@24fps, 1920x1080@25fps |
| Režimy nahrávání videa | 2160p, 720p, 1080p |
| Režim sériového snímání | Ano |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
| Rychlost záznamu videa | 240 fps |
| Panorama | Ano |
| Rozlišení přední kamery | 12 MP |
| Rozlišení zadní kamery | 12 MP |
| Geotagging | Ano |
| Digitální zoom | 5x |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,8 |
| Maximální rozlišení videa | 3840 x 2160 px |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), Smart HDR 4 |
| Časosběrný režim | Ano |
| Typ zadní kamery | Jeden fotoaparát |
| Číslo apertury přední kamery | 2,4 |
| Blesk rozsvícením obrazovky | Ano |
| Video stabilizátor | Ano |
| Automatické ostření | Ano |
| Podpora HDR | Ano |
| Nahrávání videa | Ano |
| Rychlost zpomaleného pohybu | 1080p at 120 fps or 240 fps |
| Kapacita baterie | 28,93 Wh |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Doba prohlížení (Wi-Fi) | 10 h |
| Včetně baterie | Ano |
| AC adaptér | Ne |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Technologie specifické pro značku | True Tone |
| Hlasový hovor | Ano |
| Videohovor | Ano |
| Podporované formáty zvukových souborů | ALAC, MP3, FLAC, AAC |
| Podporované formáty archivu | Zip |
| Podporované formáty obrázků | TIFF, JPG, GIF |
| Podporované formáty dokumentů | DOCX, HTM, RTF, Čísla, XLSX, Klíč, XLS, ICS, PPT, PPTX, DOC, HTML, Pages, VCF, USDZ, PDF, TXT |
| Třída opravitelnosti | C |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP42 |
| Výdrž baterie v cyklech | 1000 |
| Výdrž baterie na cyklus | 4020 min |
| Třída odolnosti proti opakovaným pádům | E |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Třída energetické účinnosti | G |
| Neobsahuje | Arzen, Rtuť, PVC/BFR, Berylium |
| Osvědčení o udržitelnosti | ENERGY STAR |
| Jádra NPU (neurální procesor) | 16 |
| Neurální procesorová jednotka (NPU) | Apple Neural Engine (ANE) |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tablets |
|---|---|
| Súly: | 0.85 kg |
| EAN vonalkód: | 195950086638 |
| Processzormagok száma: | 5 |
| Processzor modell: | A16 |
| Processzor típusa: | Alma |
| Processzor gyártója: | Alma |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Nem |
| SIM-kártya típusa: | Nem |
| AirPlay: | Igen |
| Mobilhálózat-generáció: | Nem támogatott |
| NFC: | Nem |
| Adathordozó: | Vaku |
| Integrált kártyaolvasó: | Nem |
| Belső tárolókapacitás: | 128 GB |
| USB tápellátás: | Igen |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.): | 45 W |
| Szükséges töltési teljesítmény (perc): | 15 W |
| Alapanyag: | Alumínium |
| Formátum: | Tabletta |
| Szín: | Borostyán |
| Eszköztípus: | Mobil tablet |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Dolby technológia: | Dolby Digital Plus, Dolby Digital, Dolby Atmos |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Szélesség: | 179,5 mm |
| Súly: | 477 g |
| Magasság: | 248,6 mm |
| Mélység: | 7 mm |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IoT Core, Windows 11 x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 11, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Oktatás, Windows 10 Pro, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Education x64, Windows 10 Home x64 |
| Platform: | iPadOS |
| Mac OS-kompatibilis: | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Igen |
| Virtuális asszisztens: | Apple Siri |
| Biztosított operációs rendszer: | iPadOS 18 |
| Csomagolt szoftver: | App Store, Könyvek, Naptár, Kamera, Óra, Névjegyek, FaceTime, Fájlok, Lokátor, Kezdőlap, iTunes Store, Nagyító, Mail, Térképek, Mérés, Üzenetek, Zene, Hírek, Jegyzetek, Photo Booth, Fotók, Podcastok, Emlékeztetők, Safari, Beállítások, Gyorsbillentyűk, Siri, Részvények, Tippek, Fordítás, TV, Hangjegyzetek, Időjárás |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód: | Igen |
| USB 2.0 csatlakozók száma: | 1 |
| Grafikus kártyacsalád: | Alma |
| Grafikus adapter magok száma: | 4 |
| GPS: | Nem, Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Wi-Fi pozicionálás: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Elektronikus iránytű: | Igen |
| Barométer: | Igen |
| iBeacon: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 45°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–35 °C |
| Üzemeltetési magasság: | 0 - 3000 m |
| Oleofób felület: | Igen |
| Panel típusa: | IPS |
| Kijelző fényereje: | 500 cd/m² |
| Kijelző átlója: | 27,9 cm (11") |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Kijelző felbontása: | 2360 x 1640 képpont |
| Támogatott külső kijelzők száma: | 1 |
| Videó tükrözés: | Igen |
| Pixelsűrűség: | 264ppi |
| A képalkotó technológia marketingneve: | Folyékony retina |
| Lekerekített kijelzősarkok: | Igen |
| Érintőképernyő típusa: | Kapacitív |
| Ujjlenyomat-ellenállás: | Igen |
| Érintéstechnológia: | Többpontos érintés |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Támogatott kamerakép-formátumok: | HEIF, JPEG |
| Támogatott kamera videoformátumok: | H.264, HEVC |
| Hátsó kamera lencsetagjai: | Öt elemből álló lencse |
| Nagyítás lejátszás közben: | Igen |
| Lassított felvétel mód: | Igen |
| Lencsekorrekció: | Igen |
| Filmszerű videóstabilizálás: | Igen |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) kameramód: | Igen |
| Középső színpad: | Igen |
| Nagy sebességű felvételi felbontás: | 3840x2160@25fps, 1280x720@60fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1280x720@30fps, 3840x2160@60fps, 3840x2160@30fps, 3840x2160@24fps, 1920x1080@25fps |
| Videofelvételi módok: | 2160p, 720p, 1080p |
| Folyamatos felvételi mód: | Igen |
| Képstabilizátor: | Igen |
| Videofelvételi sebesség: | 240 képkocka/másodperc |
| Panoráma: | Igen |
| Előlapi kamera felbontása: | 12MP |
| Hátsó kamera felbontása: | 12MP |
| Geocímkézés: | Igen |
| Digitális zoom: | 5x |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma: | 1.8 |
| Maximális videófelbontás: | 3840 x 2160 képpont |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Dolby Vision, nagy dinamikatartományú 10 (HDR10), Smart HDR 4 |
| Gyorsított felvétel mód: | Igen |
| Hátsó kamera típusa: | Egy kamera |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma: | 2.4 |
| Vaku a képernyő megvilágításával: | Igen |
| Videó stabilizátor: | Igen |
| Autofókusz: | Igen |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Videofelvétel: | Igen |
| Lassított felvétel sebessége: | 1080p 120 vagy 240 képkocka/másodperc sebességgel |
| Akkumulátor kapacitása: | 28,93 Wh |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-polimer (LiPo) |
| Böngészési idő (Wi-Fi): | 10 óra |
| Akkumulátor mellékelve: | Igen |
| Hálózati adapter: | Nem |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Márkaspecifikus technológiák: | True Tone |
| Hanghívás: | Igen |
| Videohívás: | Igen |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | ALAC, MP3, FLAC, AAC |
| Támogatott archívumformátumok: | Cipzár |
| Támogatott képformátumok: | TIFF, JPG, GIF-ek |
| Támogatott dokumentumformátumok: | DOCX, HTM, RTF, Számok, XLSX, Kulcsfontosságú, XLS, ICS, PPT, PPTX, DOC, HTML, Oldalak, VCF, USDZ, PDF, TXT |
| Javíthatósági osztály: | C |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP42 |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban: | 1000 |
| Akkumulátor élettartama ciklusonként: | 4020 perc |
| Ismételt ejtésállósági osztály: | E |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Energiahatékonysági osztály: | G |
| Nem tartalmaz: | Arzén, Higany, PVC/BFR, Berillium |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | ENERGY STAR |
| NPU (neurális feldolgozó egység) magok: | 16 |
| Neurális feldolgozó egység (NPU): | Apple Neural Engine (ANE) |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

