Apple iPad 128 GB 27,9 cm (11") Wi-Fi 6 (802.11ax) iPadOS 18" Ezüst
Kód: TABAPPTZI0480
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Apple iPad 128 GB 27,9 cm (11") Wi-Fi 6 (802.11ax) iPadOS 18 Ezüst| Processzor modell | A16 |
| Processzor gyártója | Alma |
| Processzor típusa | Alma |
| Processzormagok száma | 5 |
| Mobilhálózat-generáció | Nem támogatott |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| AirPlay | Igen |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Mobil hálózati kapcsolat | Nem |
| Bluetooth | Igen |
| SIM-kártya típusa | Nem |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| NFC | Nem |
| Belső tárolókapacitás | 128 GB |
| Integrált kártyaolvasó | Nem |
| Adathordozó | Vaku |
| USB Type-C töltőport | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.) | 45 W |
| USB tápellátás | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (min.) | 15 W |
| Eszköztípus | Mobil tablet |
| Szín | Ezüst |
| Formátum | Tabletta |
| Alapanyag | Alumínium |
| Dolby technológia | Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Atmos |
| Mikrofonok száma | 2 |
| Beépített hangszórók száma | 2 |
| Mélység | 7 mm |
| Súly | 477 g |
| Szélesség | 179,5 mm |
| Magasság | 248,6 mm |
| Ujjlenyomat-olvasó | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.12 Mojave 10.1.0.1. |
| Biztosított operációs rendszer | iPadOS 18 |
| Virtuális asszisztens | Apple Siri |
| Mac OS-kompatibilis | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 11, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IoT Core, Windows 11 x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Home x64, Windows 10 Education x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10 |
| Platform | iPadOS |
| Mellékelt szoftverek | App Store, Könyvek, Naptár, Kamera, Óra, Névjegyek, FaceTime, Fájlok, Lokátor, Kezdőlap, iTunes Store, Nagyító, Mail, Térképek, Mérés, Üzenetek, Zene, Hírek, Jegyzetek, Photo Booth, Fotók, Podcastok, Emlékeztetők, Safari, Beállítások, Gyorsbillentyűk, Siri, Részvények, Tippek, Fordítás, TV, Hangjegyzetek, Időjárás |
| USB 2.0 csatlakozók száma | 1 |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód | Igen |
| Grafikus adapter magok száma | 4 |
| Grafikus kártya család | Alma |
| GPS | Nem, Igen |
| Környezeti fényérzékelő | Igen |
| Elektronikus iránytű | Igen |
| Wi-Fi pozicionálás | Igen |
| iBeacon | Igen |
| Barométer | Igen |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| Giroszkóp | Igen |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 45°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–35 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 5 - 95% |
| Üzemeltetési magasság | 0 - 3000 méter |
| Érintőképernyő típusa | Kapacitív |
| Támogatott külső kijelzők száma | 1 |
| Ujjlenyomat-ellenállás | Igen |
| Lekerekített kijelzősarkok | Igen |
| Oleofób felület | Igen |
| Kijelző átlója | 27,9 cm (11") |
| A képalkotó technológia marketingneve | Folyékony retina |
| Érintéstechnológia | Többpontos érintés |
| Panel típusa | IPS |
| Kijelző fényereje | 500 cd/m² |
| Kijelző felbontása | 2360 x 1640 képpont |
| Videó tükrözés | Igen |
| Pixelsűrűség | 264ppi |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia | Dolby Vision, nagy dinamikatartományú 10 (HDR10), Smart HDR 4 |
| Lassított felvétel mód | Igen |
| Középső színpad | Igen |
| Videó stabilizátor | Igen |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) kameramód | Igen |
| Nagy sebességű felvételi felbontás | 3840x2160@30fps, 3840x2160@60fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1280x720@30fps, 3840x2160@25fps, 1920x1080@25fps, 3840x2160@24fps, 1280x720@60fps |
| Maximális videófelbontás | 3840 x 2160 képpont |
| Gyorsított felvétel mód | Igen |
| HDR-támogatás | Igen |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma | 1.8 |
| Nagyítás lejátszás közben | Igen |
| Geocímkézés | Igen |
| Hátsó kamera lencsetagjai | Öt elemből álló lencse |
| Autofókusz | Igen |
| Videofelvételi sebesség | 240 képkocka/másodperc |
| Folyamatos felvételi mód | Igen |
| Villog a képernyő megvilágításával | Igen |
| Videofelvételi módok | 720p, 2160p, 1080p |
| Képstabilizátor | Igen |
| Előlapi kamera felbontása | 12MP |
| Filmszerű videóstabilizálás | Igen |
| Lencsekorrekció | Igen |
| Digitális zoom | 5x |
| Előlapi kamera | Igen |
| Hátsó kamera felbontása | 12MP |
| Hátsó kamera típusa | Egy kamera |
| Panoráma | Igen |
| Videofelvétel | Igen |
| Támogatott kamerakép-formátumok | HEIF, JPEG |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma | 2.4 |
| Támogatott kamera videoformátumok | H.264, HEVC |
| Lassított felvétel sebessége | 1080p 120 vagy 240 képkocka/másodperc sebességgel |
| Böngészési idő (Wi-Fi) | 10 óra |
| Akkumulátor kapacitása | 28,93 Wh |
| Akkumulátor mellékelve | Igen |
| Akkumulátor típusa | Lítium-polimer (LiPo) |
| Mellékelt kábelek | USB Type-C |
| Hálózati adapter | Nem |
| Márkaspecifikus technológiák | True Tone |
| Hanghívás | Igen |
| Videohívás | Igen |
| Támogatott archívumformátumok | Cipzár |
| Támogatott hangfájl-formátumok | ALAC, FLAC, MP3, AAC |
| Támogatott dokumentumformátumok | Kulcs, PPT, VCF, USDZ, ICS, TXT, DOCX, HTM, RTF, XLS, PDF, DOC, HTML, XLSX, PPTX, Oldalak, Számok |
| Támogatott képformátumok | GIF, TIFF, JPG |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Energiahatékonysági osztály | G |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban | 1000 |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP42 |
| Akkumulátor élettartama ciklusonként | 4020 perc |
| Javíthatósági osztály | C |
| Ismételt ejtésállósági osztály | E |
| Nem tartalmaz | Arzén, PVC/BFR, higany, berillium |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | ENERGY STAR |
| Neurális feldolgozó egység (NPU) | Apple Neural Engine (ANE) |
| NPU (neurális feldolgozó egység) magok | 16 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tablets |
|---|---|
| Súly: | 0.79 kg |
| EAN vonalkód: | 195950086171 |
| Processzor modell: | A16 |
| Processzor gyártója: | Alma |
| Processzor típusa: | Alma |
| Processzormagok száma: | 5 |
| Mobilhálózat-generáció: | Nem támogatott |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| AirPlay: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Nem |
| Bluetooth: | Igen |
| SIM-kártya típusa: | Nem |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| NFC: | Nem |
| Belső tárolókapacitás: | 128 GB |
| Integrált kártyaolvasó: | Nem |
| Adathordozó: | Vaku |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.): | 45 W |
| USB tápellátás: | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (perc): | 15 W |
| Eszköztípus: | Mobil tablet |
| Szín: | Ezüst |
| Formátum: | Tabletta |
| Alapanyag: | Alumínium |
| Dolby technológia: | Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Atmos |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Mélység: | 7 mm |
| Súly: | 477 g |
| Szélesség: | 179,5 mm |
| Magasság: | 248,6 mm |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Biztosított operációs rendszer: | iPadOS 18 |
| Virtuális asszisztens: | Apple Siri |
| Mac OS-kompatibilis: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IoT Core, Windows 11 x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Home x64, Windows 10 Education x64, Windows 10 Oktatás, Windows 10 Pro, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10 |
| Platform: | iPadOS |
| Csomagolt szoftver: | App Store, Könyvek, Naptár, Kamera, Óra, Névjegyek, FaceTime, Fájlok, Lokátor, Kezdőlap, iTunes Store, Nagyító, Mail, Térképek, Mérés, Üzenetek, Zene, Hírek, Jegyzetek, Photo Booth, Fotók, Podcastok, Emlékeztetők, Safari, Beállítások, Gyorsbillentyűk, Siri, Részvények, Tippek, Fordítás, TV, Hangjegyzetek, Időjárás |
| USB 2.0 csatlakozók száma: | 1 |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód: | Igen |
| Grafikus adapter magok száma: | 4 |
| Grafikus kártyacsalád: | Alma |
| GPS: | Nem, Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Elektronikus iránytű: | Igen |
| Wi-Fi pozicionálás: | Igen |
| iBeacon: | Igen |
| Barométer: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 45°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–35 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Üzemeltetési magasság: | 0 - 3000 m |
| Érintőképernyő típusa: | Kapacitív |
| Támogatott külső kijelzők száma: | 1 |
| Ujjlenyomat-ellenállás: | Igen |
| Lekerekített kijelzősarkok: | Igen |
| Oleofób felület: | Igen |
| Kijelző átlója: | 27,9 cm (11") |
| A képalkotó technológia marketingneve: | Folyékony retina |
| Érintéstechnológia: | Többpontos érintés |
| Panel típusa: | IPS |
| Kijelző fényereje: | 500 cd/m² |
| Kijelző felbontása: | 2360 x 1640 képpont |
| Videó tükrözés: | Igen |
| Pixelsűrűség: | 264ppi |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Dolby Vision, nagy dinamikatartományú 10 (HDR10), Smart HDR 4 |
| Lassított felvétel mód: | Igen |
| Középső színpad: | Igen |
| Videó stabilizátor: | Igen |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) kameramód: | Igen |
| Nagy sebességű felvételi felbontás: | 3840x2160@30fps, 3840x2160@60fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1280x720@30fps, 3840x2160@25fps, 1920x1080@25fps, 3840x2160@24fps, 1280x720@60fps |
| Maximális videófelbontás: | 3840 x 2160 képpont |
| Gyorsított felvétel mód: | Igen |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma: | 1.8 |
| Nagyítás lejátszás közben: | Igen |
| Geocímkézés: | Igen |
| Hátsó kamera lencsetagjai: | Öt elemből álló lencse |
| Autofókusz: | Igen |
| Videofelvételi sebesség: | 240 képkocka/másodperc |
| Folyamatos felvételi mód: | Igen |
| Vaku a képernyő megvilágításával: | Igen |
| Videofelvételi módok: | 720p, 2160p, 1080p |
| Képstabilizátor: | Igen |
| Előlapi kamera felbontása: | 12MP |
| Filmszerű videóstabilizálás: | Igen |
| Lencsekorrekció: | Igen |
| Digitális zoom: | 5x |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Hátsó kamera felbontása: | 12MP |
| Hátsó kamera típusa: | Egy kamera |
| Panoráma: | Igen |
| Videofelvétel: | Igen |
| Támogatott kamerakép-formátumok: | HEIF, JPEG |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma: | 2.4 |
| Támogatott kamera videoformátumok: | H.264, HEVC |
| Lassított felvétel sebessége: | 1080p 120 vagy 240 képkocka/másodperc sebességgel |
| Böngészési idő (Wi-Fi): | 10 óra |
| Akkumulátor kapacitása: | 28,93 Wh |
| Akkumulátor mellékelve: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-polimer (LiPo) |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Hálózati adapter: | Nem |
| Márkaspecifikus technológiák: | True Tone |
| Hanghívás: | Igen |
| Videohívás: | Igen |
| Támogatott archívumformátumok: | Cipzár |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | ALAC, FLAC, MP3, AAC |
| Támogatott dokumentumformátumok: | Kulcsfontosságú, PPT, VCF, USDZ, ICS, TXT, DOCX, HTM, RTF, XLS, PDF, DOC, HTML, XLSX, PPTX, Oldalak, Számok |
| Támogatott képformátumok: | GIF-ek, TIFF, JPG |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Energiahatékonysági osztály: | G |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban: | 1000 |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP42 |
| Akkumulátor élettartama ciklusonként: | 4020 perc |
| Javíthatósági osztály: | C |
| Ismételt ejtésállósági osztály: | E |
| Nem tartalmaz: | Arzén, PVC/BFR, Higany, Berillium |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | ENERGY STAR |
| Neurális feldolgozó egység (NPU): | Apple Neural Engine (ANE) |
| NPU (neurális feldolgozó egység) magok: | 16 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

