AOC G4 25G42E számítógép monitor 62,2 cm (24,5") 1920 x 1080 px Full HD LED Fekete, Piros
Kód: MONAOCGAM0040
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
AOC G4 25G42E számítógép monitor 62,2 cm (24,5") 1920 x 1080 px Full HD LED Fekete, Piros| Energiahatékonysági osztály (HDR) | G |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 18 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | E |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül | 28 kWh |
| Tápegység típusa | Belső |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,3 W |
| Áramfogyasztás | 19,5 W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,3 W |
| Előlap színe | Fekete |
| Levehető állvány | Igen |
| Keret nélküli kialakítás | Igen |
| Szín | Fekete |
| Piaci kategória | Játék |
| Mélység (állvány nélkül) | 51,8 mm |
| Magasság (állvány nélkül) | 324,8 mm |
| Súly (állvány nélkül) | 2,82 kg |
| Szélesség (állvány nélkül) | 560,1 mm |
| Súly (állvánnyal) | 3,18 kg |
| Magasság (állvánnyal) | 427,7 mm |
| Mélység (állvánnyal) | 193,9 mm |
| Szélesség (állvánnyal) | 560,1 mm |
| Csomag magassága | 420 mm |
| Csomag szélessége | 625 mm |
| Csomagolási mélység | 141 mm |
| Súly csomagolással együtt | 4,93 kg |
| Mozgás közbeni elmosódás csökkentése | Igen |
| Jótállási időszak | 3 év(ek) |
| Alacsony bemeneti késleltetés | Igen |
| FPS-számláló | Igen |
| Tárcsázópont funkció | Igen |
| DisplayPort-verzió | 1.4 |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
| HDMI | Igen |
| Fejhallgató csatlakoztatása | 3,5 mm |
| Beépített USB-elosztó | Nem |
| Fejhallgató kimenetek | 1 |
| HDMI-verzió | 2.0 |
| HDMI portok száma | 1 |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| Villogáscsökkentő technológia | Igen |
| Kék fény csökkentő technológia | Igen |
| VESA Adaptive Sync támogatás | Igen |
| Vízszintes digitális frekvencia | 30–200 kHz |
| Válasz | 1 ms |
| Tükröződésmentes képernyő | Igen |
| DCI-P3 színskála | 92,4% |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10) |
| HDR-támogatás | Igen |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség | 124,2% |
| Függőleges digitális frekvencia | 48 - 180 Hz |
| Háttérvilágítás típusa | W-LED |
| Pixelsűrűség | 89,9ppi |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 300 cd/m² |
| Adobe RGB színtér lefedettség | 88,5% |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben) | 62,2 cm |
| Kijelző átlója | 62,2 cm (24,5") |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Képernyő alakja | Lakás |
| Natív képarány | 16:9 |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Kijelzőszínek száma | 16,7 millió szín |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Panel típusa | Gyors IPS |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Kijelzőtechnológia | JÉG |
| Érintőképernyő | Nem |
| Maximális felépülési sebesség | 180 Hz |
| Válaszidő mérési típusa | GTG (szürkéről szürkére) |
| Válaszidő (MPRT) | 0,5 ms |
| Színskála szabvány | DCI-P3, sRGB, Adobe RGB |
| Mellékelt kábelek | AC, HDMI, DisplayPort |
| OSD nyelvek száma | 19 |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| Magasságállítás | Nem |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| Dőlésszög | -3 - 21° |
| Képernyőmenü (OSD) | Igen |
| OSD menü nyelve | Angol, japán, lengyel, orosz, ukrán, spanyol, horvát, német, cseh, holland, olasz, svéd, egyszerűsített kínai, török, francia, koreai, finn, portugál, hagyományos kínai |
| LED-jelzők | Igen |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Zárnyílás | Igen |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Figyelmeztetés | A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kérjük, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott páratartalomnak., Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 2165263 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 5.12 kg |
| EAN vonalkód: | 4038986642576 |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | G |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 18 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | E |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 28 kWh |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Áramfogyasztás: | 19,5 W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,3 W |
| Előlap színe: | Fekete |
| Levehető állvány: | Igen |
| Keret nélküli kialakítás: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Piaci kategória: | Játék |
| Mélység (állvány nélkül): | 51,8 mm |
| Magasság (állvány nélkül): | 324,8 mm |
| Súly (állvány nélkül): | 2,82 kg |
| Szélesség (állvány nélkül): | 560,1 mm |
| Súly (állvánnyal): | 3,18 kg |
| Magasság (állvánnyal): | 427,7 mm |
| Mélység (állvánnyal): | 193,9 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 560,1 mm |
| Csomag magassága: | 420 mm |
| Csomag szélessége: | 625 mm |
| Csomagolási mélység: | 141 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 4,93 kg |
| Mozgás közbeni elmosódás csökkentése: | Igen |
| Jótállási időszak: | 3 év(ek) |
| Alacsony bemeneti késleltetés: | Igen |
| FPS-számláló: | Igen |
| Tárcsázópont funkció: | Igen |
| DisplayPort-verzió: | 1.4 |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| HDMI: | Igen |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | 3,5 mm |
| Beépített USB-elosztó: | Nem |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
| HDMI-verzió: | 2.0 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| VESA Adaptive Sync támogatás: | Igen |
| Vízszintes digitális frekvencia: | 30–200 kHz |
| Válasz: | 1 ms |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| DCI-P3 színskála: | 92,4% |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10) |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség: | 124,2% |
| Függőleges digitális frekvencia: | 48 - 180 Hz |
| Háttérvilágítás típusa: | W-LED |
| Pixelsűrűség: | 89,9ppi |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 300 cd/m² |
| Adobe RGB színtér lefedettség: | 88,5% |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 62,2 cm |
| Kijelző átlója: | 62,2 cm (24,5") |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Panel típusa: | Gyors IPS |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Kijelzőtechnológia: | JÉG |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Maximális felépülési sebesség: | 180 Hz |
| Válaszidő mérési típusa: | GTG (szürkéről szürkére) |
| Válaszidő (MPRT): | 0,5 ms |
| Színskála szabvány: | DCI-P3, sRGB, Adobe RGB |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló, HDMI, DisplayPort |
| OSD nyelvek száma: | 19 |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Magasságállítás: | Nem |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| Dőlésszög: | -3 - 21° |
| Képernyőmenü (OSD): | Igen |
| OSD menü nyelve: | angol, japán, lengyel, orosz, ukrán, spanyol, horvát, német, cseh, holland, olasz, svéd, egyszerűsített kínai, török, francia, koreai, finn, portugál, Hagyományos kínai |
| LED-jelzők: | Igen |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Zárnyílás: | Igen |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Figyelmeztetés: | A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kérjük, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott nedvességnek., Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 2165263 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

