AOC B3 Q27B3CF2 számítógép monitor 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad HD Fekete
Kód: MONAOCMON0175
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
AOC B3 Q27B3CF2 počítačový monitor 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad HD Černá| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Maximální spotřeba energie | 135 W |
| Spotřeba elektrické energie | 35 W |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | E |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,3 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Typ napájení | Vnitřní |
| Odmímatelný stojan | Ano |
| Tržní kategorie | Domácí |
| Barva | Černá |
| Barva předního rámečku | Černá |
| Výška (bez stojánku) | 356,7 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 3,97 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 616,6 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 616,6 mm |
| Výška (s podstavcem) | 508,6 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 5,51 kg |
| Hloubka (s podstavcem) | 229,8 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 45,6 mm |
| Výška balení | 481 mm |
| Hloubka balení | 162 mm |
| Hmotnost včetně balení | 8,62 kg |
| Šířka balení | 820 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Počet USB downstream portů typu C | 1 |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | Ano |
| Verze USB Power Delivery až do | 65 W |
| Počet HDMI portů | 1 |
| USB Power Delivery | Ano |
| HDCP | Ano |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Verze HDCP | 2.2 |
| Počet USB downstream portů typu A | 2 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Vstup střídavého napětí | Ano |
| Výstup sluchátek | Ano |
| Zabudovaný USB hub | Ano |
| Verze USB hubu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| HDMI | Ano |
| Technologie redukce modrého světla | Ano |
| Podpora VESA Adaptive Sync | Ano |
| Technologie redukce blikání obrazu | Ano |
| Kontrastní poměr (typický) | 1500:1 |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Tvrdost povrchu | 3H |
| Rozlišení displeje | 2560 x 1440 px |
| Úhlopříčka displeje | 68,6 cm (27") |
| Typ HD rozlišení | Quad HD |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ panelu | IPS |
| Pokrytí barevného prostoru Adobe RGB | 103,5% |
| LED podsvícení | Ano |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Pokrytí barevného prostoru NTSC (typické) | 105,3% |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 68,6 cm |
| Pokrytí BT.2020 | 70,1% |
| Ghosting | 25% |
| Maximální rychlost obnovy | 100 Hz |
| Standard barevného gamutu | sRGB |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 120,8% |
| Rozsah svislého snímání | 48 - 100 Hz |
| Dynamický kontrast | 20000000:1 |
| Rozteč pixelů | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Rozsah vodorovného snímání | 30 - 115 kHz |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Jas obrazovky (typický) | 350 cd/m² |
| Počet barev displeje | 16,7 miliónů barev |
| Hustota pixelů | 109 ppi |
| Odezva | 1 ms |
| Barevný gamut | 99% |
| Typ podsvětlení | W-LED |
| DDC/CI | Ano |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Délka HDMI kabelu | 1,5 m |
| Stojan v ceně | Ano |
| Dodávané kabely | USB typ C na USB typ C, AC, HDMI |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Maximální nastavitelná výška | 11 cm |
| LED indikátory | Pohotovostní režim, Operace |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Plug and Play | Ano |
| Úhel náklonu | -5 - 25° |
| Nastavení výšky | Ano |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 4 W |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
| Varování | Nerozebírejte kryt monitoru; hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem., Monitor umístěte na rovný a stabilní povrch, aby nedošlo k jeho převrácení a poškození., Před čištěním odpojte monitor od napájení. |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 1880952 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 8.82 kg |
| EAN vonalkód: | 4038986181464 |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Maximális energiafogyasztás: | 135 W |
| Áramfogyasztás: | 35 W |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | E |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Levehető állvány: | Igen |
| Piaci kategória: | Otthon |
| Szín: | Fekete |
| Előlap színe: | Fekete |
| Magasság (állvány nélkül): | 356,7 mm |
| Súly (állvány nélkül): | 3,97 kg |
| Szélesség (állvány nélkül): | 616,6 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 616,6 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 508,6 mm |
| Súly (állvánnyal): | 5,51 kg |
| Mélység (állvánnyal): | 229,8 mm |
| Mélység (állvány nélkül): | 45,6 mm |
| Csomag magassága: | 481 mm |
| Csomagolási mélység: | 162 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 8,62 kg |
| Csomag szélessége: | 820 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| USB Type-C letöltési portok száma: | 1 |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód: | Igen |
| USB tápellátási verzió akár: | 65 W |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB tápellátás: | Igen |
| HDCP: | Igen |
| HDMI-verzió: | 2.0 |
| HDCP verzió: | 2.2 |
| USB downstream portok száma A típusú: | 2 |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | 3,5 mm |
| AC feszültség bemenet: | Igen |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| Beépített USB-elosztó: | Igen |
| USB elosztó verzió: | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| HDMI: | Igen |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| VESA Adaptive Sync támogatás: | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1500:1 |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Felületi keménység: | 3H |
| Kijelző felbontása: | 2560 x 1440 képpont |
| Kijelző átlója: | 68,6 cm (27") |
| HD felbontás típusa: | Quad HD |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Panel típusa: | IPS |
| Adobe RGB színtér lefedettség: | 103,5% |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Érintőképernyő: | Nem |
| NTSC színtér lefedettség (tipikus): | 105,3% |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 68,6 cm |
| BT.2020 lefedettség: | 70,1% |
| Szellemkép: | 25% |
| Maximális felépülési sebesség: | 100 Hz |
| Színskála szabvány: | sRGB |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség: | 120,8% |
| Függőleges szkennelési tartomány: | 48–100 Hz |
| Dinamikus kontraszt: | 20000000:1 |
| Pixelsűrűség: | 109ppi |
| Vízszintes szkennelési tartomány: | 30–115 kHz |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 350 cd/m² |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| Válasz: | 1 ms |
| Színskála: | 99% |
| Háttérvilágítás típusa: | W-LED |
| DDC/CI: | Igen |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| HDMI-kábel hossza: | 1,5 méter |
| Állvány mellékelve: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | USB C típusú - USB C típusú, Légkondicionáló, HDMI |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Maximálisan állítható magasság: | 11 cm |
| LED-jelzők: | Készenléti üzemmód, Művelet |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 mm |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Dőlésszög: | -5 - 25° |
| Magasságállítás: | Igen |
| Hangszórók száma: | 2 |
| RMS teljesítmény: | 4W |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Integrált kamera: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét a monitor burkolatát; áramütés veszélye áll fenn., Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy elkerülje a felborulást és a sérülést., Tisztítás előtt húzza ki a monitort a tápegységből. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 1880952 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

