AOC B3 Q27B35E számítógép monitor 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad HD LED Fekete
Kód: MONAOCMON0183
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
AOC B3 Q27B35E számítógép monitor 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad HD LED Fekete| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,3 W |
| Áramfogyasztás | 0,3 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül | 25 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | C |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 13 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | F |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Tápegység típusa | Külső |
| Piaci kategória | Végfelhasználó |
| Szín | Fekete |
| Előlap színe | Fekete |
| Levehető állvány | Igen |
| Keret nélküli kialakítás | Igen |
| HDMI-verzió | 1.4 |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| HDMI portok száma | 1 |
| HDMI | Igen |
| Beépített USB-elosztó | Nem |
| DisplayPort-verzió | 1.4 |
| VESA Adaptive Sync támogatás | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia | Igen |
| Kék fény csökkentő technológia | Igen |
| Válaszidő (MPRT) | 1 ms |
| Válaszidő mérési típusa | GTG (szürkéről szürkére) |
| Kijelzőtechnológia | JÉG |
| Natív képarány | 16:9 |
| Érintőképernyő | Nem |
| Maximális felépülési sebesség | 75 Hz |
| Képernyő alakja | Lakás |
| Kijelző felbontása | 2560 x 1440 képpont |
| Kijelző átlója | 68,6 cm (27") |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Képernyőátló (metrikus egységekben) | 68,6 cm |
| HD felbontás típusa | Quad HD |
| Kontrasztarány (tipikus) | 1500:1 |
| Panel típusa | IPS |
| Válasz | 4 ms |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Tükröződésmentes képernyő | Igen |
| Dinamikus kontraszt | 20000000:1 |
| Háttérvilágítás típusa | W-LED |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10) |
| HDR-támogatás | Igen |
| Kijelzőszínek száma | 16,7 millió szín |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 300 cd/m² |
| Felületi keménység | 3H |
| Mellékelt kábelek | Légkondicionáló, HDMI |
| HDMI-kábel hossza | 1,5 méter |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Zárnyílás | Igen |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| Magasságállítás | Nem |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| Dőlésszög | -5 - 25° |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Beépített hangszórók | Nem |
| Integrált kamera | Nem |
| Figyelmeztetés | Ne szerelje szét a monitor burkolatát; áramütés veszélye áll fenn. Tisztítás előtt húzza ki a monitort a konnektorból. Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy megakadályozza a felborulást és a sérülést. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 2359870 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 5.31 kg |
| EAN vonalkód: | 4038986183062 |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,3 W |
| Áramfogyasztás: | 0,3 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 25 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | C |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 13 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | F |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Tápegység típusa: | Külső |
| Piaci kategória: | Végfelhasználó |
| Szín: | Fekete |
| Előlap színe: | Fekete |
| Levehető állvány: | Igen |
| Keret nélküli kialakítás: | Igen |
| HDMI-verzió: | 1.4 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| HDMI: | Igen |
| Beépített USB-elosztó: | Nem |
| DisplayPort-verzió: | 1.4 |
| VESA Adaptive Sync támogatás: | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| Válaszidő (MPRT): | 1 ms |
| Válaszidő mérési típusa: | GTG (szürkéről szürkére) |
| Kijelzőtechnológia: | JÉG |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Maximális felépülési sebesség: | 75 Hz |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Kijelző felbontása: | 2560 x 1440 képpont |
| Kijelző átlója: | 68,6 cm (27") |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 68,6 cm |
| HD felbontás típusa: | Quad HD |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1500:1 |
| Panel típusa: | IPS |
| Válasz: | 4 ms |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Dinamikus kontraszt: | 20000000:1 |
| Háttérvilágítás típusa: | W-LED |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10) |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 300 cd/m² |
| Felületi keménység: | 3H |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló, HDMI |
| HDMI-kábel hossza: | 1,5 méter |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Zárnyílás: | Igen |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| Magasságállítás: | Nem |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Dőlésszög: | -5 - 25° |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Beépített hangszórók: | Nem |
| Integrált kamera: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét a monitor burkolatát; áramütés veszélye áll fenn., Tisztítás előtt húzza ki a monitort a tápegységből., Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy elkerülje a felborulást és a sérülést. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 2359870 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

