AOC B2 22B2H/EU LED kijelző 54,6 cm (21,5") 1920 x 1080 px Full HD Fekete
Kód: MONAOCMON0114
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
AOC B2 22B2H/EU LED kijelző 54,6 cm (21,5") 1920 x 1080 px Full HD Fekete| Áramfogyasztás | 18 W |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | E |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Külső tápegység | Igen |
| Éves energiafogyasztás | 30 kWh |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,3 W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,3 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Levehető állvány | Igen |
| Előlap színe | Fekete |
| Piaci kategória | Otthon |
| Szín | Fekete |
| Nem tartalmaz nehézfémeket | Hg (higany) |
| Láb színe | Fekete |
| Keret nélküli kialakítás | Igen |
| Tanúsítvány | ISO |
| Mélység (állvány nélkül) | 36,2 mm |
| Magasság (állvánnyal) | 388,1 mm |
| Súly (állvánnyal) | 2,1 kg |
| Mélység (állvánnyal) | 162,9 mm |
| Szélesség (állvány nélkül) | 492,8 mm |
| Szélesség (állvánnyal) | 492,8 mm |
| Magasság (állvány nélkül) | 292,7 mm |
| Súly (állvány nélkül) | 2,1 kg |
| Súly csomagolással együtt | 3,5 kg |
| Csomag magassága | 370 mm |
| Csomagolási mélység | 120 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Mellékelt kábelek | HDMI |
| Hálózati adapter mellékelve | Igen |
| Csomag szélessége | 550 mm |
| Állvány mellékelve | Igen |
| HDMI-kábel hossza | 1,8 méter |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | ENERGY STAR |
| Energiahatékonysági osztály (régi) | B. |
| Csomagolás újrahasznosíthatósági aránya | 100% |
| HDMI portok száma | 1 |
| DVI-port | Nem |
| Fejhallgató csatlakoztatása | 3,5 mm |
| Fejhallgató kimenetek | 1 |
| Hangbemenet | Nem |
| Beépített USB-elosztó | Nem |
| HDMI-verzió | 1.4 |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
| VGA portok száma | 1 |
| Tápcsatlakozó | Igen |
| HDMI | Igen |
| NVIDIA G-SYNC | Nem |
| Kék fény csökkentő technológia | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia | Igen |
| AMD FreeSync | Nem |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Natív képarány | 16:9 |
| Dinamikus kontraszt | 20000000:1 |
| Pixelsűrűség | 0,2482 × 0,2482 mm |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Válasz | 4 ms |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Kijelző átlója | 54,6 cm (21,5") |
| Színtér | sRGB |
| Függőleges szkennelési tartomány | 50–76 Hz |
| Színmélység | 8 bit |
| Megjelenítési formátum | 1080p, 720p, 768p |
| Képernyő alakja | Lakás |
| Támogatott grafikus felbontás | 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 1280 x 768 (WXGA) |
| Maximális felépülési sebesség | 75 Hz |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Kontrasztarány (tipikus) | 3000:1 |
| Kijelzőtechnológia | JÉG |
| Látható méret (függőleges) | 26,8 cm |
| NTSC színtér lefedettség (tipikus) | 73% |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség | 98% |
| Adobe RGB színtér lefedettség | 77% |
| Háttérvilágítás típusa | W-LED |
| Kijelzőfelület | Homályos |
| Látható méret (vízszintes) | 47,7 cm |
| Panel típusa | VA |
| Vízszintes szkennelési tartomány | 30–83 kHz |
| Kijelzőszínek száma | 16,78 millió szín |
| Képarány | 16:9, 4:3 |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 200 cd/m² |
| Zárnyílás | Igen |
| Dőlésszög | -5 - 21,5° |
| Képernyőmenü (OSD) | Igen |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| OSD nyelvek száma | 16 |
| Magasságállítás | Nem |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| OSD menü nyelve | Cseh, holland, német, olasz, portugál, szerb, francia, koreai, finn, egyszerűsített kínai, lengyel, orosz, hagyományos kínai, angol, japán, spanyol |
| Csuklós | Igen |
| Integrált kamera | Nem |
| Beépített hangszórók | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 3.3 kg |
| EAN vonalkód: | 4038986127165 |
| Áramfogyasztás: | 18 W |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | E |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Külső tápegység: | Igen |
| Éves energiafogyasztás: | 30 kWh |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,3 W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Levehető állvány: | Igen |
| Előlap színe: | Fekete |
| Piaci kategória: | Otthon |
| Szín: | Fekete |
| Nem tartalmaz nehézfémeket: | Hg (higany) |
| Láb színe: | Fekete |
| Keret nélküli kialakítás: | Igen |
| Tanúsítvány: | ISO |
| Mélység (állvány nélkül): | 36,2 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 388,1 mm |
| Súly (állvánnyal): | 2,1 kg |
| Mélység (állvánnyal): | 162,9 mm |
| Szélesség (állvány nélkül): | 492,8 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 492,8 mm |
| Magasság (állvány nélkül): | 292,7 mm |
| Súly (állvány nélkül): | 2,1 kg |
| Súly csomagolással együtt: | 3,5 kg |
| Csomag magassága: | 370 mm |
| Csomagolási mélység: | 120 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Mellékelt kábelek: | HDMI |
| Hálózati adapter mellékelve: | Igen |
| Csomag szélessége: | 550 mm |
| Állvány mellékelve: | Igen |
| HDMI-kábel hossza: | 1,8 méter |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | ENERGY STAR |
| Energiahatékonysági osztály (régi): | B. |
| Csomagolás újrahasznosíthatósági aránya: | 100% |
| HDMI portok száma: | 1 |
| DVI-port: | Nem |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | 3,5 mm |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
| Hangbemenet: | Nem |
| Beépített USB-elosztó: | Nem |
| HDMI-verzió: | 1.4 |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| VGA portok száma: | 1 |
| Tápcsatlakozó: | Igen |
| HDMI: | Igen |
| NVIDIA G-SYNC: | Nem |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| AMD FreeSync: | Nem |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Dinamikus kontraszt: | 20000000:1 |
| Pixelsűrűség: | 0,2482 × 0,2482 mm |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Válasz: | 4 ms |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Kijelző átlója: | 54,6 cm (21,5") |
| Színtér: | sRGB |
| Függőleges szkennelési tartomány: | 50–76 Hz |
| Színmélység: | 8 bit |
| Megjelenítési formátum: | 1080p, 720p, 768p |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Támogatott grafikus felbontás: | 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 1280 x 768 (WXGA) |
| Maximális felépülési sebesség: | 75 Hz |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Kontrasztarány (tipikus): | 3000:1 |
| Kijelzőtechnológia: | JÉG |
| Látható méret (függőleges): | 26,8 cm |
| NTSC színtér lefedettség (tipikus): | 73% |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség: | 98% |
| Adobe RGB színtér lefedettség: | 77% |
| Háttérvilágítás típusa: | W-LED |
| Kijelzőfelület: | Homályos |
| Látható méret (vízszintes): | 47,7 cm |
| Panel típusa: | VA |
| Vízszintes szkennelési tartomány: | 30–83 kHz |
| Kijelzőszínek száma: | 16,78 millió szín |
| Képarány: | 16:9, 4:3 |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 200 cd/m² |
| Zárnyílás: | Igen |
| Dőlésszög: | -5 - 21,5° |
| Képernyőmenü (OSD): | Igen |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| OSD nyelvek száma: | 16 |
| Magasságállítás: | Nem |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| OSD menü nyelve: | cseh, holland, német, olasz, portugál, SER, francia, koreai, finn, egyszerűsített kínai, lengyel, orosz, Hagyományos kínai, angol, japán, spanyol |
| Csuklós: | Igen |
| Integrált kamera: | Nem |
| Beépített hangszórók: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

