AOC 24B3HA2 számítógép monitor 60,5 cm (23,8") 1920 x 1080 px Full HD LED Fekete
Kód: MONAOCMON0172
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
AOC 24B3HA2 számítógép monitor 60,5 cm (23,8") 1920 x 1080 px Full HD LED Fekete| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Maximális energiafogyasztás | 32W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,3 W |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | E |
| Tápegység típusa | Belső |
| Áramfogyasztás | 20 W |
| Piaci kategória | Otthon |
| Keret nélküli kialakítás | Igen |
| Szín | Fekete |
| Előlap színe | Fekete |
| Mélység (állvánnyal) | 202,3 mm |
| Súly (állvánnyal) | 2,97 kg |
| Szélesség (állvánnyal) | 542,4 mm |
| Magasság (állvány nélkül) | 316,2 mm |
| Szélesség (állvány nélkül) | 542,4 mm |
| Súly (állvány nélkül) | 2,65 kg |
| Mélység (állvány nélkül) | 44,6 mm |
| Magasság (állvánnyal) | 412,1 mm |
| Csomag szélessége | 614 mm |
| Csomag magassága | 126 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Csomagolási mélység | 394 mm |
| Súly csomagolással együtt | 4,65 kg |
| AC feszültség bemenet | Igen |
| Beépített USB-elosztó | Nem |
| Hangkimenet | Igen |
| HDCP verzió | 1.4 |
| VGA portok száma | 1 |
| HDMI portok száma | 1 |
| HDMI-verzió | 1.4 |
| HDMI | Igen |
| HDCP | Igen |
| VESA Adaptive Sync támogatás | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia | Igen |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 93% |
| Nem üzemi magasság | 0 - 12192 méter |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 85% |
| Üzemeltetési magasság | 0 - 5000 m |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -25 - 55°C |
| Kijelző átlója | 60,5 cm (23,8") |
| Panel típusa | IPS |
| Kijelzőszínek száma | 16,7 millió szín |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 250 cd/m² |
| Szellemkép | 25% |
| HDR-támogatás | Igen |
| Képarány | 16:9 |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Függőleges szkennelési tartomány | 48–100 Hz |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Vízszintes digitális frekvencia | 30–115 kHz |
| Érintőképernyő | Nem |
| Tükröződésmentes képernyő | Igen |
| Maximális felépülési sebesség | 100 Hz |
| Válaszidő (gyors) | 1 ms |
| Natív képarány | 16:9 |
| Válasz | 14 ms |
| Képernyő alakja | Lakás |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Pixelsűrűség | 93 ppi |
| Pixelsűrűség | 0,2745 × 0,2745 mm |
| Kijelzőtechnológia | JÉG |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Háttérvilágítás típusa | W-LED |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| LED-jelzők | Állapot |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Zárnyílás | Igen |
| RMS teljesítmény | 2W |
| Integrált kamera | Nem |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Hangszórók száma | 2 |
| Figyelmeztetés | Ne szerelje szét a monitor burkolatát; áramütés veszélye áll fenn. Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy megakadályozza a felborulást és a sérülést. Tisztítás előtt húzza ki a monitort a tápellátásból. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 1859769 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 4.68 kg |
| EAN vonalkód: | 4038986151481 |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Maximális energiafogyasztás: | 32W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | E |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Áramfogyasztás: | 20 W |
| Piaci kategória: | Otthon |
| Keret nélküli kialakítás: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Előlap színe: | Fekete |
| Mélység (állvánnyal): | 202,3 mm |
| Súly (állvánnyal): | 2,97 kg |
| Szélesség (állvánnyal): | 542,4 mm |
| Magasság (állvány nélkül): | 316,2 mm |
| Szélesség (állvány nélkül): | 542,4 mm |
| Súly (állvány nélkül): | 2,65 kg |
| Mélység (állvány nélkül): | 44,6 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 412,1 mm |
| Csomag szélessége: | 614 mm |
| Csomag magassága: | 126 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomagolási mélység: | 394 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 4,65 kg |
| AC feszültség bemenet: | Igen |
| Beépített USB-elosztó: | Nem |
| Hangkimenet: | Igen |
| HDCP verzió: | 1.4 |
| VGA portok száma: | 1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 1.4 |
| HDMI: | Igen |
| HDCP: | Igen |
| VESA Adaptive Sync támogatás: | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 93% |
| Nem üzemi magasság: | 0 - 12192 méter |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 85% |
| Üzemeltetési magasság: | 0 - 5000 m |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -25 - 55°C |
| Kijelző átlója: | 60,5 cm (23,8") |
| Panel típusa: | IPS |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 250 cd/m² |
| Szellemkép: | 25% |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Képarány: | 16:9 |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Függőleges szkennelési tartomány: | 48–100 Hz |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Vízszintes digitális frekvencia: | 30–115 kHz |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Maximális felépülési sebesség: | 100 Hz |
| Válaszidő (gyors): | 1 ms |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Válasz: | 14 ms |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Pixelsűrűség: | 0,2745 × 0,2745 mm |
| Kijelzőtechnológia: | JÉG |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Háttérvilágítás típusa: | W-LED |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| LED-jelzők: | Állapot |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Zárnyílás: | Igen |
| RMS teljesítmény: | 2W |
| Integrált kamera: | Nem |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Hangszórók száma: | 2 |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét a monitor burkolatát; áramütés veszélye áll fenn., Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy elkerülje a felborulást és a sérülést., Tisztítás előtt húzza ki a monitort a tápegységből. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 1859769 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

