AMD Ryzen 7 5800XT processzor 3,8 GHz-es, 36 MB L2 és L3 dobozban
Kód: PROAMDRYZ0307
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
AMD Ryzen 7 5800XT processzor 3,8 GHz-es, 36 MB L2 és L3 dobozban| Processzor litográfia | 7 nm |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP) | 105 W |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 4,8 GHz |
| Processzorfoglalat | AM4 foglalat |
| Doboz | Igen |
| Processzor alapfrekvenciája | 3,8 GHz |
| Processzor gyorsítótár típusa | L2 és L3 |
| Processzor gyártója | AMD |
| Processzor üzemmódok | 64 bites |
| Processzor modell | 5800XT |
| Radiátorral együtt | Igen |
| Processzorszálak száma | 16 |
| Processzor gyorsítótára | 36 MB |
| Processzormagok száma | 8 |
| Processzor típusa | AMD Ryzen™ 7 |
| Utasításkészlet-támogatás | SSSE3, AVX, SSE, SSE4.1, AVX 2.0, SSE3, SSE4.2, AES, AVX-512, SSE2 |
| PCI Express bővítőhely verziók | 4.0 |
| PCI Express sávok maximális száma | 24 |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia | 2933, 2667, 3200 MHz |
| ECC | Igen |
| A processzor által támogatott memóriatípusok | DDR4-SDRAM |
| A processzor által támogatott maximális belső memória | 128 GB |
| Nem ECC | Igen |
| Diszkrét grafikus adapter modell | Nem elérhető |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Nem elérhető |
| Integrált grafikus adapter | Nem |
| Diszkrét grafikus adapter | Nem |
| Figyelmeztetés | A processzorok elektronikus alkatrészeket tartalmaznak, amelyek károsak lehetnek a környezetre. Ne dobja őket a háztartási hulladékba. A processzorok működés közben nagyon felforrósodhatnak. Győződjön meg arról, hogy megfelelően hűtöttek. A mechanikai sérülések elkerülése érdekében használjon megfelelő felszerelést a processzor rögzítéséhez. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| Súly: | 0.04 kg |
| Processzor litográfia: | 7 nm |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP): | 105 W |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,8 GHz |
| Processzorfoglalat: | AM4 foglalat |
| Doboz: | Igen |
| Processzor alapfrekvenciája: | 3,8 GHz |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L2 és L3 |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Processzor üzemmódok: | 64 bites |
| Processzor modell: | 5800XT |
| Radiátorral együtt: | Igen |
| Processzorszálak száma: | 16 |
| Processzor gyorsítótára: | 36 MB |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor típusa: | AMD Ryzen™ 7 |
| Utasításkészlet-támogatás: | SSSE3, AVX, Délkelet-Kelet, SSE4.1, AVX 2.0, SSE3, SSE4.2, AES, AVX-512, SSE2 |
| PCI Express bővítőhely verziók: | 4.0 |
| PCI Express sávok maximális száma: | 24 |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia: | 2933, 2667, 3200 MHz |
| ECC: | Igen |
| A processzor által támogatott memóriatípusok: | DDR4-SDRAM |
| A processzor által támogatott maximális belső memória: | 128 GB |
| Nem ECC: | Igen |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Nem elérhető |
| Integrált grafikus adapter: | Nem |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Figyelmeztetés: | A processzorok olyan elektronikus alkatrészeket tartalmaznak, amelyek károsak lehetnek a környezetre. Ne dobja őket a háztartási hulladékba., A processzorok működés közben nagyon felforrósodhatnak. Győződjön meg arról, hogy megfelelően hűtöttek., A mechanikai sérülések elkerülése érdekében használjon megfelelő felszerelést a processzor rögzítéséhez. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

