AMD Ryzen 5 7500X3D processzor 4 GHz 96 MB L3 Tác
Kód: PROAMDRYZ0354
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
AMD Ryzen 5 7500X3D processzor 4 GHz 96 MB L3 Tác| Processzorgeneráció | AMD Ryzen 7000 sorozat |
| Processzor gyártója | AMD |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP) | 65 W |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 4,5 GHz |
| Processzorfoglalat | AM5 foglalat |
| Processzor gyorsítótár típusa | L3 |
| Processzor alapfrekvenciája | 4 GHz |
| Processzor gyorsítótára | 96 MB |
| Processzor modell | 7500X3D |
| Radiátorral együtt | Nem |
| Processzor kódneve | Raphael AM5 |
| Processzorszálak száma | 12 |
| Processzormagok száma | 6 |
| Processzor típusa | AMD Ryzen™ 5 |
| Generáció | Zen 4 |
| Piacterület | Asztali |
| PCI Express bővítőhely verziók | 5.0 |
| PCI Express sávok maximális száma | 28 |
| L2 gyorsítótár | 6144 KB |
| L1 gyorsítótár | 0,384 MB |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia | 3600, 5200 MHz |
| A processzor által támogatott memóriatípusok | DDR5-SDRAM |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| A processzor által támogatott maximális belső memória | 128 GB |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | AMD Radeon |
| Diszkrét grafikus adapter modell | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| Súly: | 0.025 kg |
| Processzorgeneráció: | AMD Ryzen 7000 sorozat |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP): | 65 W |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,5 GHz |
| Processzorfoglalat: | AM5 foglalat |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Processzor alapfrekvenciája: | 4 GHz |
| Processzor gyorsítótára: | 96 MB |
| Processzor modell: | 7500X3D |
| Radiátorral együtt: | Nem |
| Processzor kódneve: | Raphael AM5 |
| Processzorszálak száma: | 12 |
| Processzormagok száma: | 6 |
| Processzor típusa: | AMD Ryzen™ 5 |
| Generáció: | Zen 4 |
| Piacterület: | Asztali |
| PCI Express bővítőhely verziók: | 5.0 |
| PCI Express sávok maximális száma: | 28 |
| L2 gyorsítótár: | 6144 KB |
| L1 gyorsítótár: | 0,384 MB |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia: | 3600, 5200 MHz |
| A processzor által támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| A processzor által támogatott maximális belső memória: | 128 GB |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | AMD Radeon |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

