AMD EPYC 9174F processzor 4,1 GHz 256 MB L3
Kód: PROAMDAMC0121
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
AMD EPYC 9174F processzor 4,1 GHz 256 MB L3| Processzor típusa | AMD EPYC |
| Processzor modell | 9174F |
| Processzor gyorsítótára | 256 MB |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP) | 320 W |
| Processzorszálak száma | 32 |
| Komponens ehhez: | Szerver/munkaállomás |
| Processzormagok száma | 16 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 4,4 GHz |
| Processzorfoglalat | SP5 foglalat |
| Processzor alapfrekvenciája | 4,1 GHz |
| Processzor gyártója | AMD |
| Processzor gyorsítótár típusa | L3 |
| PCI Express bővítőhely verziók | 5.0 |
| Piacterület | Szerver |
| PCI Express sávok maximális száma | 128 |
| Memóriacsatorna-támogatás | 12 csatorna |
| A processzor által támogatott memóriatípusok | DDR5-SDRAM |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia | 4800 MHz |
| Memória sávszélesség (max.) | 460,8 GB/s |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter | Nem |
| Integrált grafikus adapter | Nem |
| Diszkrét grafikus adapter modell | Nem elérhető |
| Figyelmeztetés | A helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Hőforrástól távol tárolandó., Kerülje a vízzel való közvetlen érintkezést. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Processors AMD Epyc |
|---|---|
| Súly: | 0.06 kg |
| Processzor típusa: | AMD EPYC |
| Processzor modell: | 9174F |
| Processzor gyorsítótára: | 256 MB |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP): | 320 W |
| Processzorszálak száma: | 32 |
| Komponens ehhez:: | Szerver/munkaállomás |
| Processzormagok száma: | 16 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,4 GHz |
| Processzorfoglalat: | SP5 foglalat |
| Processzor alapfrekvenciája: | 4,1 GHz |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| PCI Express bővítőhely verziók: | 5.0 |
| Piacterület: | Szerver |
| PCI Express sávok maximális száma: | 128 |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 12 csatorna |
| A processzor által támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia: | 4800 MHz |
| Memória sávszélesség (max.): | 460,8 GB/s |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Integrált grafikus adapter: | Nem |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Figyelmeztetés: | A helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Hőforrásoktól távol tárolandó., Kerülje a vízzel való közvetlen érintkezést. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

