AMD EPYC 9135 procesor 3,65 GHz 64 MB L3
Kód: PROAMDAMC0184
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
AMD EPYC 9135 procesor 3,65 GHz 64 MB L3| Vyrovnávací paměť procesoru | 64 MB |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Model procesoru | 9135 |
| Thermal Design Power (TDP) | 200 W |
| Základní frekvence procesoru | 3,65 GHz |
| Krabice | Ne |
| Typ procesoru | AMD EPYC |
| Nastavitelný TDP-up | 240 W |
| Počet vláken procesoru | 32 |
| Včetně chladiče | Ne |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Počet jader procesoru | 16 |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,3 GHz |
| Nastavitelný TDP-down | 200 W |
| Patice procesoru | Socket SP5 |
| Maximální počet linek PCI Express | 128 |
| Oblast trhu | Server |
| Verze PCI Express slotů | 5.0 |
| Podpora paměťových kanálů | 12 kanálů |
| Šířka pásma paměti (max) | 576 GB/s |
| Typy paměti podporované procesorem | DDR5-SDRAM |
| Integrovaný grafický adaptér | Ne |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Model grafického adaptéru na kartě | Není dostupný |
| Varování | Likvidujte v souladu s místními předpisy., Skladujte mimo dosah zdrojů tepla., Zabraňte přímému kontaktu s vodou. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Processors AMD Epyc |
|---|---|
| Súly: | 0.152 kg |
| Vyrovnávací paměť procesoru: | 64 MB |
| Typ paměti cache procesoru: | L3 |
| Model procesoru: | 9135 |
| Thermal Design Power (TDP): | 200 W |
| Základní frekvence procesoru: | 3,65 GHz |
| Krabice: | Ne |
| Typ procesoru: | AMD EPYC |
| Nastavitelný TDP-up: | 240 W |
| Počet vláken procesoru: | 32 |
| Včetně chladiče: | Ne |
| Výrobce procesoru: | AMD |
| Počet jader procesoru: | 16 |
| Takt procesoru při přetaktování: | 4,3 GHz |
| Nastavitelný TDP-down: | 200 W |
| Patice procesoru: | Socket SP5 |
| Maximální počet linek PCI Express: | 128 |
| Oblast trhu: | Server |
| Verze PCI Express slotů: | 5.0 |
| Podpora paměťových kanálů: | 12 kanálů |
| Šířka pásma paměti (max): | 576 GB/s |
| Typy paměti podporované procesorem: | DDR5-SDRAM |
| Integrovaný grafický adaptér: | Ne |
| Diskrétní model grafického adaptéru: | Není dostupný |
| Diskrétní grafický adaptér: | Ne |
| Model grafického adaptéru na kartě: | Není dostupný |
| Varování: | Likvidujte v souladu s místními předpisy., Skladujte mimo dosah zdrojů tepla., Zabraňte přímému kontaktu s vodou. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

