AMD EPYC 4584PX processzor 4,2 GHz-es 128 MB-os L3 tálcával
Kód: PROAMDAMC0159
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
AMD EPYC 4584PX processzor 4,2 GHz-es 128 MB-os L3 tálcával| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 5,7 GHz |
| Processzorszálak száma | 32 |
| Processzor gyorsítótár típusa | L3 |
| Processzorfoglalat | AM5 foglalat |
| Processzor sorozat | AMD EPYC 4004 sorozat |
| Processzor üzemmódok | 64 bites |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP) | 120 W |
| Processzor gyorsítótára | 128 MB |
| Processzor modell | 4584PX |
| Processzor alapfrekvenciája | 4,2 GHz |
| Processzormagok száma | 16 |
| Processzor gyártója | AMD |
| Processzor típusa | AMD EPYC |
| Piacterület | Szerver |
| PCI Express sávok maximális száma | 28 |
| PCI Express bővítőhely verziók | 5.0 |
| A processzor által támogatott memóriatípusok | DDR5-SDRAM |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia | 5200 MHz |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| Integrált grafikus adapter | Nem |
| Diszkrét grafikus adapter modell | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter | Nem |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Nem elérhető |
| Figyelmeztetés | Kerülje a vízzel való közvetlen érintkezést., A helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Hőforrástól távol tárolandó. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Processors AMD Epyc |
|---|---|
| Súly: | 0.04 kg |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5,7 GHz |
| Processzorszálak száma: | 32 |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Processzorfoglalat: | AM5 foglalat |
| Processzor sorozat: | AMD EPYC 4004 sorozat |
| Processzor üzemmódok: | 64 bites |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP): | 120 W |
| Processzor gyorsítótára: | 128 MB |
| Processzor modell: | 4584PX |
| Processzor alapfrekvenciája: | 4,2 GHz |
| Processzormagok száma: | 16 |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Processzor típusa: | AMD EPYC |
| Piacterület: | Szerver |
| PCI Express sávok maximális száma: | 28 |
| PCI Express bővítőhely verziók: | 5.0 |
| A processzor által támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia: | 5200 MHz |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Integrált grafikus adapter: | Nem |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Nem elérhető |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a vízzel való közvetlen érintkezést., A helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Hőforrásoktól távol tárolandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

