ADATA SD810 2TB USB 3.2 Gen 2x2 USB-C külső merevlemez, fekete
Kód: DIAADTSSD0155
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ADATA SD810 2TB USB 3.2 Gen 2x2 USB-C külső merevlemez, fekete| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10, Windows 11 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Védő funkciók | Vízálló, Porálló |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | Android |
| Szín | Fekete |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Alapanyag | Alumínium |
| Megfelelőségi tanúsítványok | EAC, CE, UKCA |
| Üzemi feszültség | 5V |
| Energiafogyasztás | 900mA |
| Szélesség | 44 mm |
| Magasság | 12,2 mm |
| Súly | 41,7 g |
| Mélység | 72,7 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Beépített kijelző | Nem |
| Jótállási időszak | 5 év(ek) |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP68 |
| USB-s verzió | USB 3.2 Gen 2x2 |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 5–50 °C |
| Mellékelt kábelek | USB C típusú - USB C típusú |
| Gyors útmutató | Igen |
| Olvasási sebesség | 2000 MB/s |
| Írási sebesség | 2000 MB/s |
| SSD-kapacitás | 2 TB |
| Felület | USB 3.2 Gen 2x2 |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.12 kg |
| EAN vonalkód: | 4711085945761 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 11 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Védő funkciók: | Vízálló, Pormentes |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | Android |
| Szín: | Fekete |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Alapanyag: | Alumínium |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | EAC, CE, UKCA |
| Üzemi feszültség: | 5V |
| Energiafogyasztás: | 900mA |
| Szélesség: | 44 mm |
| Magasság: | 12,2 mm |
| Súly: | 41,7 g |
| Mélység: | 72,7 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Jótállási időszak: | 5 év(ek) |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP68 |
| USB-s verzió: | USB 3.2 Gen 2x2 |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–50 °C |
| Mellékelt kábelek: | USB C típusú - USB C típusú |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Olvasási sebesség: | 2000 MB/s |
| Írási sebesség: | 2000 MB/s |
| SSD-kapacitás: | 2 TB |
| Felület: | USB 3.2 Gen 2x2 |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

