ADATA Premier paměťový modul 8 GB 1 x 8 GB DDR4
Kód: PAMADTSOO0024
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ADATA Premier paměťový modul 8 GB 1 x 8 GB DDR4| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4 |
| Frekvence paměti | 3200 MHz |
| Formát paměti | 260-pin SO-DIMM |
| Rozložení paměti (moduly x velikost) | 1 x 8 GB |
| Komponent pro | Laptop |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 85 °C |
| Kód harmonizovaného systému | 84733020 |
| Varování | Paměťové moduly nerozebírejte ani nepoškozujte, mohou obsahovat zdraví nebezpečné látky., Uchovávejte mimo dosah dětí., Likvidace elektronických výrobků by měla být v souladu s místními předpisy pro recyklaci elektronických zařízení. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SO-DIMM |
|---|---|
| Súly: | 0.02 kg |
| EAN vonalkód: | 4711085930774 |
| Belső memória: | 8 GB |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| Memóriafrekvencia: | 3200 MHz |
| Memóriaformátum: | 260 tűs SO-DIMM |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1 db 8 GB |
| Komponens ehhez:: | Laptop |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0 - 85 °C |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84733020 |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét és ne rongálja meg a memóriamodulokat, mivel azok egészségre veszélyes anyagokat tartalmazhatnak., Gyermekektől elzárva tartandó., Az elektronikus termékek ártalmatlanítását az elektronikus berendezések újrahasznosítására vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően kell végezni. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

