Activejet AP4-200G100L (A4; 100 példány) fényes papír
Kód: EXPACJPAP0026
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet AP4-200G100L (A4; 100 példány) fényes papír| Média súlya | 200 g/m² |
| Nyomtatási technológia | Lézer |
| Szín | Fehér |
| Lapok száma csomagonként | 100 lap |
| Felület típusa | Fényes |
| Papírméret | 21x29,7 cm, A4 |
| Mindkét oldal nyomtatható | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Photographic paper |
|---|---|
| Súly: | 1.1 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443100041 |
| Média súlya: | 200 g/m² |
| Nyomtatási technológia: | Lézer |
| Szín: | Fehér |
| Lapok száma csomagonként: | 100 lap |
| Felület típusa: | Fényes |
| Papírméret: | 21x29,7 cm, A4 |
| Mindkét oldal nyomtatható: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

