Activejet AH-963YRX inkoust pro tiskárny HP, Náhradní inkoust HP 963XL 3JA29AE; Premium; 1760 stran; žlutý
Kód: EXPACJAHP0342
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet AH-963YRX inkoust pro tiskárny HP, Náhradní inkoust HP 963XL 3JA29AE; Premium; 1760 stran; žlutý| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Tisková technologie | Inkoustový tisk |
| Kompatibilita značky | HP |
| Model | Kompatibilní |
| Počet cartridgí (barevný inkoust) | 1 |
| Výměna za | HP 963XL 3JA29AE |
| Typ inkoustové kartridže | Vysoká (XL) výtěžnost |
| OEM kód | HP 963XL 3JA29AE |
| Tiskové barvy | Žlutá |
| Počet stran (barevný inkoust) | 1760 str. |
| Typ barevného inkoustu | Inkoust na bázi barvy |
| Objem barevného inkoustu | 25 ml |
| Typ napájení | Balení po jednom |
| Certifikace | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatibilita | HP OfficeJet Pro: 9010, 9012, 9013, 9014, 9015, 9016, 9018, 9019, 9020, 9022, 9025. |
| Typ balení | Krabice |
| Verze | Premium |
| Popis výrobku | Activejet Inkoustová kazeta |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -20 - 40 °C |
| Varování | Vyhněte se kontaktu s očima a pokožkou., Inkoust zlikvidujte v souladu s místními předpisy pro nebezpečný odpad., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Osvědčení o udržitelnosti | CE |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| Súly: | 0.07 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443119708 |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Nyomtatási technológia: | Tintasugaras nyomtatás |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| Patronok száma (színes tintapatronok): | 1 |
| Csere erre:: | |
| Tintapatron típusa: | Magas (XL) hozam |
| OEM-kód: | |
| Nyomdafestékek: | Borostyán |
| Oldalak száma (színes tintapatron): | 1760 oldal. |
| Színes tinta típusa: | Festékalapú tinta |
| Színes tinta mennyisége: | 25 ml |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatibilitás: | HP OfficeJet Pro: 9010, 9012, 9013, 9014, 9015, 9016, 9018, 9019, 9020, 9022, 9025. |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Változat: | Prémium |
| Termékleírás: | ActiveJet tintapatron |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 40 °C |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a szembe és bőrre kerülést., A tintát a helyi veszélyes hulladékokra vonatkozó előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | CE |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

