Activejet AH-963CRX inkoust pro tiskárny HP, Náhradní inkoust HP 963XL 3JA27AE; Premium; 1760 stran; modrý
Kód: EXPACJAHP0340
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet AH-963CRX inkoust pro tiskárny HP, Náhradní inkoust HP 963XL 3JA27AE; Premium; 1760 stran; modrý| Počet stran (barevný inkoust) | 1760 str. |
| Objem barevného inkoustu | 25 ml |
| Tisková technologie | Inkoustový tisk |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Typ barevného inkoustu | Inkoust na bázi barvy |
| Kompatibilita značky | HP |
| Tiskové barvy | Modrá |
| Typ inkoustové kartridže | Vysoká (XL) výtěžnost |
| Výměna za | HP 963XL 3JA27AE |
| OEM kód | HP 963XL 3JA27AE |
| Model | Kompatibilní |
| Počet cartridgí (barevný inkoust) | 1 |
| Typ napájení | Balení po jednom |
| Kompatibilita | HP OfficeJet Pro: 9010, 9012, 9013, 9014, 9015, 9016, 9018, 9019, 9020, 9022, 9025. |
| Certifikace | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Typ balení | Krabice |
| Popis výrobku | Activejet Inkoustová kazeta |
| Verze | Premium |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -20 - 40 °C |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Inkoust zlikvidujte v souladu s místními předpisy pro nebezpečný odpad., Vyhněte se kontaktu s očima a pokožkou. |
| Osvědčení o udržitelnosti | CE |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| Súly: | 0.07 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443119685 |
| Oldalak száma (színes tintapatron): | 1760 oldal. |
| Színes tinta mennyisége: | 25 ml |
| Nyomtatási technológia: | Tintasugaras nyomtatás |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Színes tinta típusa: | Festékalapú tinta |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Nyomdafestékek: | Kék |
| Tintapatron típusa: | Magas (XL) hozam |
| Csere erre:: | |
| OEM-kód: | |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| Patronok száma (színes tintapatronok): | 1 |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Kompatibilitás: | HP OfficeJet Pro: 9010, 9012, 9013, 9014, 9015, 9016, 9018, 9019, 9020, 9022, 9025. |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Termékleírás: | ActiveJet tintapatron |
| Változat: | Prémium |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 40 °C |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., A tintát a helyi veszélyes hulladékokra vonatkozó előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Kerülje a szembe és bőrre kerülést. |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | CE |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

