Activejet AH-901BRX tinta (HP 901XL CC654AE tintapatron csere; Prémium; 20 ml; fekete)
Kód: EXPACJAHP0121
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet AH-901BRX tinta (HP 901XL CC654AE tintapatron csere; Prémium; 20 ml; fekete)| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| Fekete tinta típusa | Pigment alapú tinta |
| Termékleírás | ActiveJet tintapatron |
| Nyomtatási technológia | Tintasugaras nyomtatás |
| Márkakompatibilitás | HP |
| Modell | Összeegyeztethető |
| OEM-kód | HP 901XL CC654AE tintapatron |
| Patronok száma (fekete tintapatron) | 1 |
| Tintapatron típusa | Magas (XL) hozam |
| Csere erre: | HP |
| Tinta típusa | Pigment alapú tinta |
| Fekete tinta mennyisége | 20 ml |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Nyomdafestékek | Fekete |
| Kompatibilitás | HP Officejet: 4500, J4500, J4524, J4540, J4550, J4580, J4600, J4624, J4660, J4680. |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Megjegyzés az oldalkapacitásról | +20%-kal több nyomtatási mennyiség, mint az OEM-nél |
| Kompatibilis tintapatron típus | 901XL CC654AE |
| Osztály | A+ |
| Változat | Prémium |
| Technológia | Felújított |
| Tanúsítvány | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS08: Egészségügyi veszély, GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezeti veszély |
| Figyelmeztetés | Ne lélegezze be a gőzöket., Kerülje a szembe és bőrre kerülést., A helyi veszélyes hulladékkezelési előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| Súly: | 0.066 kg |
| EAN vonalkód: | 5901452128241 |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Fekete tinta típusa: | Pigment alapú tinta |
| Termékleírás: | ActiveJet tintapatron |
| Nyomtatási technológia: | Tintasugaras nyomtatás |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| OEM-kód: | HP 901XL CC654AE tintapatron |
| Patronok száma (fekete tintapatron): | 1 |
| Tintapatron típusa: | Magas (XL) hozam |
| Csere erre:: | HP |
| Tinta típusa: | Pigment alapú tinta |
| Fekete tinta mennyisége: | 20 ml |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Kompatibilitás: | HP Officejet: 4500, J4500, J4524, J4540, J4550, J4580, J4600, J4624, J4660, J4680. |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Megjegyzés az oldalkapacitásról: | +20%-kal több nyomtatási mennyiség, mint az OEM-nél |
| Kompatibilis tintapatron típus: | 901XL CC654AE |
| Osztály: | A+ |
| Változat: | Prémium |
| Technológia: | Felújított |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS08: Egészségügyi kockázat, GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezeti veszélyek |
| Figyelmeztetés: | Ne lélegezze be a gőzöket., Kerülje a szembe és bőrre kerülést., A veszélyes hulladékok ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

