Activejet AH-653BRX tinta HP nyomtatókhoz; HP 653XL 3YM75AE csere tinta; Prémium; 720 oldal; fekete
Kód: EXPACJAHP0334
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet AH-653BRX tinta HP nyomtatókhoz; HP 653XL 3YM75AE csere tinta; Prémium; 720 oldal; fekete| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Patronok száma (fekete tintapatron) | 1 |
| Nyomdafestékek | Fekete |
| Tintapatron típusa | Magas (XL) hozam |
| Nyomtatási technológia | Tintasugaras nyomtatás |
| Márkakompatibilitás | HP |
| Fekete tinta mennyisége | 20 ml |
| Fekete tinta típusa | Pigment alapú tinta |
| Csere erre: | HP 653XL |
| OEM-kód | HP 653XL 3YM75AE |
| Modell | Összeegyeztethető |
| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| Oldalak száma (fekete tintával) | 720 oldal. |
| További információk | Tinta fejjel |
| Kompatibilitás | HP DeskJet Plus Ink Advantage: 6000, 6075, 6400, 6475. |
| Tanúsítvány | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Technológia | Felújított |
| Termékleírás | ActiveJet tintapatron |
| Nagyobb teljesítmény az OEM-hez képest | +100% |
| Megjegyzés az oldalkapacitásról | +100%-kal több, mint az eredeti gyári ár |
| Változat | Prémium |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezeti veszély, GHS08: Egészségügyi veszély |
| Figyelmeztetés | Ne lélegezze be a gőzöket. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| Súly: | 0.07 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443119296 |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Patronok száma (fekete tintapatron): | 1 |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Tintapatron típusa: | Magas (XL) hozam |
| Nyomtatási technológia: | Tintasugaras nyomtatás |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Fekete tinta mennyisége: | 20 ml |
| Fekete tinta típusa: | Pigment alapú tinta |
| Csere erre:: | HP 653XL |
| OEM-kód: | HP 653XL 3YM75AE |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Oldalak száma (fekete tintával): | 720 oldal. |
| További információk: | Tinta fejjel |
| Kompatibilitás: | HP DeskJet Plus Ink Advantage: 6000, 6075, 6400, 6475. |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Technológia: | Felújított |
| Termékleírás: | ActiveJet tintapatron |
| Nagyobb teljesítmény az OEM-hez képest: | +100% |
| Megjegyzés az oldalkapacitásról: | +100%-kal több, mint az eredeti gyári ár |
| Változat: | Prémium |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezeti veszélyek, GHS08: Egészségügyi kockázat |
| Figyelmeztetés: | Ne lélegezze be a gőzöket. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

