Activejet AH-652BR tinta (HP 652 F6V25AE tintapatron csere; Prémium; 20 ml; fekete)
Kód: EXPACJAHP0236
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet AH-652BR tinta (HP 652 F6V25AE tintapatron csere; Prémium; 20 ml; fekete)| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Nyomtatási technológia | Tintasugaras nyomtatás |
| Fekete tinta mennyisége | 20 ml |
| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| Fekete tinta típusa | Pigment alapú tinta |
| Termékleírás | ActiveJet tintapatron |
| Oldalak száma (fekete tintával) | 1080 oldal. |
| Tintapatron típusa | Magas (XL) hozam |
| Tinta típusa | Pigment alapú tinta |
| Modell | Összeegyeztethető |
| Patronok száma (fekete tintapatron) | 1 |
| Nyomdafestékek | Fekete |
| Csere erre: | HP 652 |
| OEM-kód | HP 652 F6V25AE |
| Márkakompatibilitás | HP |
| Tanúsítvány | ISO 9001, ISO 14001, TÜV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE minősítés |
| Kompatibilitás | HP Deskjet Ink Advantage: 1115, 2135, 2136, 3635, 3636, 3700, 3775, 3785, 3787, 3789, 3790, 3830, 3835, 4530, 4535, 4675, 5075, 5275. |
| Változat | Prémium |
| Technológia | Felújított |
| Kompatibilis tintapatron típus | 652 F6V25AE |
| Osztály | A+ |
| Megjegyzés az oldalkapacitásról | +200%-kal több nyomtatási mennyiség, mint az OEM-nél |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS08: Egészségügyi veszély, GHS09: Környezeti veszély, GHS07: Ártalmas |
| Figyelmeztetés | Kerülje a szembe és bőrre kerülést., Ne lélegezze be a gőzöket., A helyi veszélyes hulladékkezelési előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| Súly: | 0.07 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443102991 |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Nyomtatási technológia: | Tintasugaras nyomtatás |
| Fekete tinta mennyisége: | 20 ml |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Fekete tinta típusa: | Pigment alapú tinta |
| Termékleírás: | ActiveJet tintapatron |
| Oldalak száma (fekete tintával): | 1080 oldal. |
| Tintapatron típusa: | Magas (XL) hozam |
| Tinta típusa: | Pigment alapú tinta |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| Patronok száma (fekete tintapatron): | 1 |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Csere erre:: | HP 652 |
| OEM-kód: | HP 652 F6V25AE |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, TÜV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE minősítés |
| Kompatibilitás: | HP Deskjet Ink Advantage: 1115, 2135, 2136, 3635, 3636, 3700, 3775, 3785, 3787, 3789, 3790, 3830, 3835, 4530, 4535, 4675, 5075, 5275. |
| Változat: | Prémium |
| Technológia: | Felújított |
| Kompatibilis tintapatron típus: | 652 F6V25AE |
| Osztály: | A+ |
| Megjegyzés az oldalkapacitásról: | +200%-kal több nyomtatási mennyiség, mint az OEM-nél |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS08: Egészségügyi kockázat, GHS09: Környezeti veszélyek, GHS07: Ártalmas |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a szembe és bőrre kerülést., Ne lélegezze be a gőzöket., A veszélyes hulladékok ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

