Activejet AH-62CRX (HP 62XL C2P07AE csere tinta; Prémium; 18 ml; színes)
Kód: EXPACJAHP0287
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet AH-62CRX (HP 62XL C2P07AE csere tinta; Prémium; 18 ml; színes)| Oldalak száma (színes tintapatron) | 460 oldal. |
| Termékleírás | ActiveJet tintapatron |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Tinta típusa | Festékalapú tinta |
| Patronok száma (színes tintapatronok) | 1 |
| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| Nyomdafestékek | Cián, bíbor, sárga |
| Színes tinta típusa | Festékalapú tinta |
| Modell | Összeegyeztethető |
| Színes tinta mennyisége | 18 ml |
| Csere erre: | HP 62XL |
| Tintapatron típusa | Magas (XL) hozam |
| Márkakompatibilitás | HP |
| Nyomtatási technológia | Tintasugaras nyomtatás |
| OEM-kód | HP 62XL C2P07AE tintapatron |
| Kompatibilitás | HP Officejet: 5740, 5742, 5744, 5745, 5746, 8040, 8045. HP OfficeJet Mobile: 250, 200c, 200. HP Envy: 7643, 7640, 5660, 5640, 5642, 7645, 5542, 5543, 5544, 5545, 5546, 5547, 5548, 8000, 8005, 5644, 5541, 5665. |
| Tanúsítvány | ISO 9001, ISO 14001, CE, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798) |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Technológia | Felújított |
| Osztály | A+ |
| Változat | Prémium |
| Megjegyzés az oldalkapacitásról | +10%-kal több nyomtatási minőség, mint az OEM-nél |
| Műszaki jellemzők | Chippel ellátott patron. Hologram. |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS08: Egészségügyi veszély, GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezeti veszély |
| Figyelmeztetés | Kerülje a szembe és bőrre kerülést., Ne lélegezze be a gőzöket., A helyi veszélyes hulladékkezelési előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| Súly: | 0.07 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443110903 |
| Oldalak száma (színes tintapatron): | 460 oldal. |
| Termékleírás: | ActiveJet tintapatron |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Tinta típusa: | Festékalapú tinta |
| Patronok száma (színes tintapatronok): | 1 |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Nyomdafestékek: | Cián, bíbor, sárga |
| Színes tinta típusa: | Festékalapú tinta |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| Színes tinta mennyisége: | 18 ml |
| Csere erre:: | HP 62XL |
| Tintapatron típusa: | Magas (XL) hozam |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Nyomtatási technológia: | Tintasugaras nyomtatás |
| OEM-kód: | HP 62XL C2P07AE tintapatron |
| Kompatibilitás: | HP Officejet: 5740, 5742, 5744, 5745, 5746, 8040, 8045. HP OfficeJet Mobile: 250, 200c, 200. HP Envy: 7643, 7640, 5660, 5640, 5642, 7645, 5542, 5543, 5544, 5545, 5546, 5547, 5548, 8000, 8005, 5644, 5541, 5665. |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, CE, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798) |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Technológia: | Felújított |
| Osztály: | A+ |
| Változat: | Prémium |
| Megjegyzés az oldalkapacitásról: | +10%-kal több nyomtatási minőség, mint az OEM-nél |
| Műszaki jellemzők: | Chippel ellátott patron. Hologram. |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS08: Egészségügyi kockázat, GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezeti veszélyek |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a szembe és bőrre kerülést., Ne lélegezze be a gőzöket., A veszélyes hulladékok ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

