Activejet AH-46CR Inkoust (náhrada za HP 46 CZ638AE; Premium; 21 ml; barevný)
Kód: EXPACJAHP0247
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet AH-46CR Inkoust (náhrada za HP 46 CZ638AE; Premium; 21 ml; barevný)| Typ inkoustu | Inkoust na pigmentové bázi |
| Tiskové barvy | Azurová, Purpurová, Žlutá |
| Výměna za | HP |
| Typ inkoustové kartridže | Vysoká (XL) výtěžnost |
| Tisková technologie | Inkoustový tisk |
| Kompatibilita značky | HP |
| Objem barevného inkoustu | 21 ml |
| Počet cartridgí (barevný inkoust) | 1 |
| OEM kód | HP 46 CZ638AA |
| Objem černého inkoustu | 35 ml |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Model | Kompatibilní |
| Počet cartridgí (černý inkoust) | 1 |
| Typ barevného inkoustu | Inkoust na pigmentové bázi |
| Popis výrobku | Activejet Inkoustová kazeta |
| Kompatibilita | HP DeskJet Ink Advantage: 2020hc, 2029, 2520hc, 2529, 4729. |
| Certifikace | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Třída | A+ |
| Verze | Premium |
| Typ kompatibilních inkoustových náplní | 46 CZ638AE |
| Technologie | Refurbished |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivý, GHS08: Nebezpečí pro zdraví, GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí |
| Varování | Nevdechujte výpary., Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou., Likvidujte v souladu s místními předpisy pro likvidaci nebezpečného odpadu. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| Súly: | 0.065 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443105893 |
| Tinta típusa: | Pigment alapú tinta |
| Nyomdafestékek: | Cián, bíbor, sárga |
| Csere erre:: | HP |
| Tintapatron típusa: | Magas (XL) hozam |
| Nyomtatási technológia: | Tintasugaras nyomtatás |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Színes tinta mennyisége: | 21 ml |
| Patronok száma (színes tintapatronok): | 1 |
| OEM-kód: | |
| Fekete tinta mennyisége: | 35 ml |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| Patronok száma (fekete tintapatron): | 1 |
| Színes tinta típusa: | Pigment alapú tinta |
| Termékleírás: | ActiveJet tintapatron |
| Kompatibilitás: | HP DeskJet Ink Advantage: 2020hc, 2029, 2520hc, 2529, 4729. |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Osztály: | A+ |
| Változat: | Prémium |
| Kompatibilis tintapatron típus: | |
| Technológia: | Felújított |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS07: Ártalmas, GHS08: Egészségügyi kockázat, GHS09: Környezeti veszélyek |
| Figyelmeztetés: | Ne lélegezze be a gőzöket., Kerülje a szembe és bőrre kerülést., A veszélyes hulladékok ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

